Перемога на Гран-Прі Азербайджану стала першою для Серхіо Переса в Red Bull

Формула-1, автогонки, Баку, Азербайджан

Фаворит перегонів в Азербайджані Макс Ферстаппен вибув з гонки в Баку, не доїхавши до фінішу всього п'ять кіл. Перемогу святкував його партнер по команді Серхіо Перес

У Баку завершився шостий етап Формули-1. Гран-Прі Азербайджану виграв пілот команди "Red Bull" Серхіо Перес, який випередив Себастьяна Феттеля.

Тривалий відрізок гонки лідерство утримував Макс Ферстаппен. Однак, на 46-му колі у нього виникла проблема із заднім колесом. Нідерландський гонщик не впорався з керуванням і потрапив у аварію, в результаті чого достроково завершив гонку.

Утім, головний конкурент нідерландця, Льюїс Хемілтон, не зміг скористатися осічкою суперника. Після рестарту перегонів він припустився помилки на повороті і опустився на 16-е місце. На другу позицію піднявся Себастьян Феттель з "Астон Мартіна", а замкнув трійку лідерів П'єр Гасли з "Альфа Таурі".

Відзначимо, що це перша перемога Серхіо Переса в складі "Ред Булл" і друга в його кар'єрі у Формулі-1. Дебютну він здобув на передостанньому етапі в сезоні 2020 року, вигравши гонку в Бахрейні.