Польська спортсменка пожертвувала олімпійську медаль, щоб врятувати літню жінку в Україні (відео)

Софія Ноцеті-Клепацка
Фото: Польский Олимпийский комитет | Олімпійська призерка подарувала медаль українці

Колишня олімпійська призерка пожертвувала свою медаль заради доброї справи.

Бронзова призерка Олімпіади в Лондоні з віндсерфінгу Софія Ноцеті-Клепацка з Польщі вирішила продати свою медаль, щоб допомогти пенсіонерці, яка проживає в Україні.

Як повідомляють Sportowe Fakty, 35-річна колишня спортсменка вирішила продати медаль, щоб допомогти літній польці, яка мешкає в Україні і страждає від хвороби Паркінсона.

Під час візиту спортсменка пообіцяла також подарувати інвалідну коляску, оскільки жінка проводить більшу частину часу в ліжку.

Ще до Олімпіади полька заявила, що обовʼязково продасть свою медаль, якщо їй вдасться потрапити на пʼєдестал.

Раніше спортсменка вже продавала медалі заради благодійності — у 2012-му році полька виставила свою медаль на аукціоні і виручені гроші віддала дівчинці, хворій на муковісцидоз. Пізніше виявилося, що медаль придбав бізнесмен Ян Кульчик — він повернув спортсменці куплену медаль, після чого вона вирішила продати медаль ще раз.

Довідка Фокуса: Софія Тереса Ноцеті-Клепацка — польська яхтсменка, яка виступає в класі вітрильних дощок RS:X, бронзова призерка Лондонської Олімпіади, чемпіонка світу 2007 року, срібний призер чемпіонатів світу 2011 і 2012 років.

У березні Ноцеті-Клепацка виграла бронзову медаль на чемпіонаті Європи в класі RS:X.

Нагадаємо, раніше зʼявилася інформація, що в Польщі почнуть вакцинацію українців, які вʼїжджають в країну, прямо на кордоні. Як повідомляє МОЗ Польщі, щеплення може отримати будь-який іноземний студент, учений, людина з дозволом на роботу, а також їхні діти та дружини. Для вакцинації не потрібна посвідка на проживання, достатньо предʼявити паспорт або інший документ, що засвідчує особу.

Щедра рука. Скільки Джоан Роулінг, Маккензі Скотт, Тайгер Вудс жертвують на благодійність