За кілька секунд до кінця: "Ворскла" невдало стартувала в Лізі конференцій (відео)

КуПС — Ворскла

Полтавський клуб був близький до перемоги над фінським суперником, але примудрився пропустити фатальний гол у компенсований час.

У рамках другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій УЄФА полтавська "Ворскла" зіграла внічию з фінським КуПС.

Команда Юрія Максимова раніше всіх українських клубів розпочала новий сезон. І якщо чемпіонат України стартує тільки 23 липня, полтавці почали свій єврокубковий шлях днем раніше. Суперник, здавалося б, досить комфортний — про такий клуб, як КуПС в Україні до 2021 року ніхто і не чув.

Проте, "Ворскла" недооцінила суперника: фіни відкрили рахунок вже на 6-й хвилині. Удо отримав мʼяч поруч із лінією штрафного майданчика і з розвороту вразив ворота з 19 метрів — 0:1! Полтавцям довелося приходити в себе, але вже під кінець півгодини ігрового часу, "Ворскла" зрівняла рахунок. Це Кані скористався подачею Якубу на дальню стійку і з гострого кута вразив ворота суперника — 1:1.

На початку другого тайму "Ворсклі" посміхнулася удача: гості заробили пенальті за гру рукою суперника в штрафному майданчику. Вирок взявся виконувати Олівʼє Тілль і не зазнав ніяких проблем — 2:1.

І начебто все йшло добре, але полтавський клуб примудрився втратити перемогу: на 96-й хвилині фіни виконали кутовий удар, Томас скористався плутаниною у штрафному майданчику суперника і штовхнув мʼяч у ворота — 2:2!

Матч-відповідь відбудеться в Полтаві 29 липня.