Магучіх виграла бронзову медаль на Олімпіаді в Токіо, Геращенко посіла 4-е місце

Ярослава Магучіх, Олімпіада в Токіо, Олімпіада 2020

Україну у фіналі Олімпіади зі стрибків у висоту представляло три спортсменки

На Олімпіаді в Токіо завершилися змагання в стрибках у висоту, за підсумками яких медальна скарбничка України на Олімпіаді поповнилася бронзовою медаллю.

Україна була представлена трьома спортсменками: за медалі змагалися Юлія Левченко, Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко. Першою з них вибула зі змагань Юлія Левченко, якій не вдалося стрибнути вище позначки 196 сантиметрів. Разом із тим, для 24-річної спортсменки це кращий результат в сезоні.

До останнього боролася за потрапляння на п'єдестал Ірина Геращенко, яка без проблем пройшла позначки 196 і 198 сантиметрів, але три спроби взяти висоту 200 см завершилися невдало. У підсумку, Геращенко посіла тільки четверте місце.

Боротьба за золото, срібло і бронзу розгорнулася між українкою Ярославою Магучіх, росіянкою Марією Ласіцкене і австралійкою Ніколою МакДермотт. Магучіх спробувала підняти планку на 204 см, але підкорити цю висоту їй не вдалося. МакДермотт змогла стрибнути на 202, а Ласіцкене взяла висоту 204 см.