Знову нічия: Україна і Франція розійшлися миром на НСК "Олімпійський"

Микола Шапаренко, Україна Франція

Олександр Петраков продовжив справу Андрія Шевченка: збірна України продовжує грати всі матчі відбіркового циклу на ЧС-2022 з нічийним результатом.

У Києві, на НСК "Олімпійський", завершився матч відбіркового циклу на чемпіонат світу з футболу між збірними України і Франції.

Команда Олександра Петракова зуміла не програти чинним чемпіонам світу. У кінцівці першого тайму збірна України вийшла вперед завдяки голу Миколи Шапаренко, який вдало зорієнтувався після того, як Льоріс впорався з першим ударом української атаки. М'яч вилетів за межі штрафного майданчика, де півзахисник "Динамо" і збірної України в дотик пробив точно у верхній кут. Забивши гол, Шапаренко не зміг стримати сліз.

Команда Дідьє Дешама змогла зрівняти рахунок після перерви: на 50-й хвилині Антоні Марсьяль виграв боротьбу за м'яч на другому поверсі і відправив в нижній кут воріт. Пятов встиг схопити м'яч, але вже за лінією воріт — 1:1.

Французи могли вирвати перемогу, але в одній з атак пробачили українців — м'яч влучив у стійку. Підопічні Петракова, при активній підтримці трибун НСК "Олімпійський", все ж не змогли організувати результативну атаку. У підсумку, фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 1:1.

Таким чином, збірна Франції зберігає лідерство в групі, за підсумками п'яти матчів маючи 9 очок. Збірна України набрала 5 очок, зігравши всі матчі відбіркового циклу внічию. Для того, щоб вийти на чемпіонат світу, команді Олександра Петракова необхідно виграти в трьох матчах, що залишилися: проти Фінляндії і двох іграх з Боснією.