Боттас виграв Гран-прі Туреччини, Ферстаппен — 2-й

Валттері Боттас

Хемілтон відіграв 6 місць штрафу, але не зумів потрапити в трійку кращих цієї гонки.

Сьогодні, 10 жовтня, в Стамбулі відбулася гонка Гран-прі Туреччини в Формулі-1.

У гонці переміг пілот "Мерседеса" Валттері Боттас, а другим прийшов до фінішу пілот австрійської команди "Ред Булл" Макс Ферстаппен. У трійці кращих фінішував мексиканський пілот Серхіо Перес, який також виступає за "Ред Булл" і є колегою Ферстаппена.

Чинний чемпіон світу британець Льюїс Хемілтон, який розпочинав гонку зі штрафом через заміну мотора, на 11-позиції зумів надолужити позиції під час гонки, але зумів прийти на фініш тільки п'ятим.

Зауважимо, що він показав кращий час під час кваліфікації і мав би стартувати під час гонки першим, але отримав штраф ще до початку кваліфікації на 10 стартових позицій, оскільки порушив технічний регламент Гран-прі Туреччини, тому з поул-позишн стартував його колега Валтеррі Боттас і перемогу в гонці нікому не віддав.

Син Міхаеля Шумахера Мік, який виступає за команду "Хаас", фінішував 19-м на Гран-прі Туреччини, слідом за ним фінішував російський гонщик з його команди Микита Мазепин.

За підсумками гонки друге місце на Гран-Прі в Туреччині дозволило Максу Ферстаппену обійти Хемілтона в загальному заліку з 262,5 балами, а Льюїс опустився на друге місце з 256,5. На третьому місці в лідерах загального заліку другий пілот "Мерседеса" Валттері Боттас.

Відзначимо, що наступний етап чемпіонату "Формули-1" пройде вже зовсім скоро — з урахуванням вільних практик і кваліфікації етап почнеться 22-24 жовтня.