Збірна Франції — переможець Ліги націй УЄФА

Ліга націй Іспанія Франція Ерік Гарсія Кіліан Мбаппе

Карім Бензема і Кіліан Мбаппе забили по м'ячу у ворота Іспанії і принесли своїй команді новий титул.

У Мілані, на стадіоні "Джузеппе Меацца" відбувся фінальний матч Ліги націй УЄФА, в якому зійшлися збірні Іспанії та Франції.

Незважаючи на статус обох суперників, фінал Ліги націй спочатку видався не видовищним. У першій половині гри команди не створили гострих моментів. Іспанці більше володіли м'ячем, але не доводили справу до небезпечних ситуацій. У кінцівці першого тайму Дідьє Дешам був змушений замінити центрального захисника: Рафаель Варан через пошкодження поступився місцем на полі Дайо Упамекано.

Куди веселіше справа пішла в другому таймі: на 64-й хвилині Франція провела класну атаку, яка завершилася ударом Тео Ернандеса в поперечину. Іспанці відповіли моментально та результативно: Мікель Оярсабаль в швидкій атаці втік від Упамекано та відправив м'яч точно в нижній кут!

Відповідь чинних чемпіонів світу була також швидкою: Поль Погба віддав на Кіліана Мбаппе, а той переадресував м'яч на Бензема. Карім із лінії штрафного майданчика поцілив у верхній кут — без шансів для Унаї Сімона.

На цьому біди іспанців не закінчилися: Франція провела ще одну швидку атаку. Цього разу розрізальний пас прийняв Кіліан Мбаппе, який відірвався від суперників і вийшов на дуель з Унаї Симоном. Нападник продемонстрував прекрасну техніку і пустив м'яч низом прямо під рукою голкіпера — 2:1 на користь Франції.

Так, збірна Франції до титулу чинного чемпіона світу додала ще один трофей — Лігу Націй УЄФА. Нагадаємо, що попереднім переможцем турніру була збірна Португалії, яка два роки тому у фіналі перемогла збірну Нідерландів із рахунком 1:0.