"Динамо" і "Шахтар" оновили лавки запасних на НСК "Олімпійський" (фото)

НСК "Олімпійський"
Фото: НСК Олімпійський | "Динамо" і "Шахтар" оновили Cкамейки запасних на НСК "Олімпійський" (фото)

Чемпіон і віце-чемпіон України вдосконалили київський стадіон.

Related video

НСК "Олімпійський" отримав оновлення лави запасних для матчів київського "Динамо" і донецького "Шахтаря".

Команди вирішили поміняти лавки запасних, які були встановлені ще перед чемпіонатом Європи 2012 року, на комфортабельні крісла.

Клуби практично синхронно опублікували в соціальних мережах поновлення, які стосуються зручності для тренерів і гравців, які будуть спостерігати за матчами з лави запасних.

Нові комфортабельні крісла, вироблені спеціалізованої італійською компанією Lino Sonego, завдяки своїм функціоналом і розташуванню, нададуть гравцям і персоналу команд підвищену зручність і хороший огляд на поле.

Обладнані системою обігріву з трьома функціями на спинках і сидіннях, крісла забезпечать комфорт і в холодну пору року. Крісла виготовлені з високоякісних матеріалів, що гарантує їм тривалу експлуатацію.

Удосконалення реалізовано "Шахтарем" і "Динамо" спільними зусиллями.

Таким чином, під час матчів київського "Динамо" конструкції будуть оформлені в клубних кольорах, а під час інших ігор будуть відповідати символіці інших клубів.

Конструкції нових лавок запасних оформлені в клубних кольорах, і крім емблеми, на кожному сидінні розміщені спонсорські площі, на яких розташовані логотипи компаній-партнерів клубу.

Відзначимо, що "Динамо" і "Шахтар" борються за чемпіонство в українській прем'єр-лізі, проте змушені виступати на одному домашньому стадіоні удвох.