Новий розгром. "Партизан" – "Динамо" – 0-3: всі подробиці матчу відбору Ліги чемпіонів (відео)

Партизан. Динамо Київ, Динамо партизан

Кияни відкрили рахунок на 16-й хвилині. Після невдалого розіграшу кутового сербів пішла контратака, в якій Андрій Ярмоленко вийшов віч-на-віч з голкіпером Олександром Йовановичем. Владислав Ванат подвоїв перевагу — заробив пенальті та впевнено пробив із 11 метрів на 69-й хвилині після фолу захисника Марковича.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ "ПАРТИЗАН" — "ДИНАМО" КИЇВ

2-й кваліфай-раунд. Другий матч

Белград, Сербія, Стадіон "Партизана"

Головний арбітр: Маріан Барбу (Румунія), арбітр VAR: Кетелін Попа (Румунія)

"Партизан" (Белград) – "Динамо" (Київ) — 0:1

У середу, 31 липня, київське "Динамо" зіграє матч-відповідь кваліфікації Ліги чемпіонів сезону 2024/25 проти белградського "Партизана".

"Динамо" підходить до поєдинку-відповіді кваліфікації Ліги чемпіонів із комфортним доробком у чотири м'ячі. Рикошети та неймовірні відскоки — у минулому матчі у ворота "партизан" у киян залітало практично все (і у власні ворота теж, але менше).

Партизан — Динамо: огляд матчу

Матч "Партизан" Белград — "Динамо" Київ можна було дивитися онлайн і безплатно в YouTube на каналі "Динамо" Київ. Поєдинок також транслювали телеканал 2+2, медіасервіс Megogo, а також T2. До всього іншого, "Динамо TV".

Суддя дає фінальний свисток. "Партизан" пройдено, попереду — "Рейнджерс".

90+. Динамівці вибігли у контратаку. Дубінчак віддав гольову на колегу по амплуа Караваєва — і той забив свій другий гол "Партизану". Рахунок за підсумками двох матчів 9-2 на користь "Динамо".

89. Голкіпер Йованович потягнув удар Олександра Піхальонка з меж штрафного майданчика.

86. Попов забив зі стандарту. Але судді зафіксували офсайд. Коліно захисника опинилося в положенні поза грою.

84. Волошин ледь не доводить справу до розгрому після передачі Супряги. М'яч влучає у штангу.

78. Заміна у складі "Динамо". Шовковський випускає Супрягу замість Ваната.

76. Група атаки сербських футболістів мало не вивела на ударну позицію Юрчевича. Варто відзначити передачу ізраїльського футболіста Бібраса Натхо.

69. Нападник, який заробив пенальті, впевнено пробив з точки! 2-0 — "Динамо" зміцнило перевагу!

65. Пенальті! Ванат заробляє 11-метровий після фолу захисника Марковича. Рішення арбітра перевіряє VAR.

61. Південнокореєць із "Партизана" Ко Йон Чжун не використав вірний момент біля динамівських воріт. У зустрічній атаці "Динамо" впевнено комбінувало біля воріт белградців. М'яч винесли.

57. Серби починають грав грубо. Фол Олександра Филиповича на Назарі Волошині.

51. Травма захисника Максима Дячука після зіткнення із Салданією. Заміна.

46. ​​Бразилець Салданья ледь не забив, "Динамо" мало не пропустило. Після удару нападника головою м'яч влучає у штангу.

45. Другий тайм розпочався.

Перерва. На матчі в Белграді присутній спостерігач від УЄФА — це відомий угорський арбітр Віктор Кашшаї, серед іншого відомий і тим, що не зарахував гол збірної України у ворота Англії на Євро-2012.

партизан динамо Fullscreen
"Партизан" – "Динамо": офіційні представники від УЄФА

43. М'яч у сербів, йдуть в атаку великими силами. Передача на Калюлю у фланг, простріл у воротарську площу. Динамівці виносять м'яч на кутовий, який серби розіграли невдало.

31. Після затяжного розіграшу Ярмоленко вивів нас ударну позицію Шапаренка. Але ударом з лінії штрафного динамівському диспетчеру все ж таки не вдалося повторити шедевр попереднього матчу.

"Партизан" – "Динамо" – 0-1

30. Динамівці комбінують біля воріт сербів. Передача ліворуч на латераля Дубінчака — удар! Кутовий.

24. Подача Віталія Буяльського зі штрафного – до рук кіперу сербів Олександру Йовановичу.

23. Черговий кутовий біля воріт "Динамо". "Партизан" завдяки стандартам та переваги в антропометрії намагається переламати перебіг поєдинку.

20. Волошин пробивав, здавалося, напевно, але був рикошет і м'яч пішов убік від воріт Олександра Йовановича. Але при цьому суддя зафіксував офсайд.

17. Гравець "Партизана" Альдо Калюлю пройшов до центру штрафного майданчика "Динамо", пробив і заробив кутовий. Настав невдалий розіграш і контратака "Динамо", в якій Андрій Ярмоленко вивалився віч-на-віч із сербським кіпером. 1-0 "Динамо" веде в рахунку!

10. Ко Йон Чжун заробив кутовий, подача з якого змусила понервувати динамівський захист.

5. Розіграш штрафного сербів ні до чого не призвів.

4. Матеус Салданья на правому краю атаки та заробляє штрафний для "Партизана".

Суддя дає стартовий свисток.

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди виходять на поле.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Статистика попереднього матчу "Партизана" у внутрішній першості Сербії.

Партизан Динамо Fullscreen
15 ХВИЛИН ДО МАТЧА. Статистика попереднього матчу "Партизана" у внутрішній першості Сербії

50 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди опублікували склади на матч. Склад "Динамо" Київ: