Шахраї в Росії зареєстрували клон "Дії", який краде дані банківських карт

дія, дія, шахраї, сервіси, фішинг
Фото: maximum.fm

На головній сторінці фейкового сайту під приводом отримання 8 тисяч грн допомоги людям пропонують ввести свій ІПН і дані карти.

В інтернеті шахраї створили сайт, який під виглядом сервісу держпослуг "Дія" краде дані банківських карт. Про це повідомляє Спеціалізований структурний підрозділ Державного центру кіберзахисту CERT-UA у Facebook.

За даними фахівців, на головній сторінці фішингового сайту пропонується ввести ІПН для перевірки інформації про можливості отримання виплати карантинної допомоги у 8 тисяч гривень. Після чого відбувається переправлення на сторінку, на якій сказано, що користувачеві "доступна виплата в розмірі 8 тисяч грн".

Після повідомлення йде перенаправлення з формою для введення даних банківської карти, які зберігаються в шахраїв.

Українська міжбанківська Асоціація членів платіжних систем додає, що фішинговий сайт зареєстрований на російському хостингу 5 квітня.

На момент написання новини шахрайський сайт уже не доступний.

Раніше в грудні кіберполіція вже повідомляла про шахраїв, які виманюють гроші в громадян під виглядом надання виплат по 8 тисяч гривень допомоги через карантин. На сторінці громадянам пропонується ввести персональні дані та номер банківської карти для зарахування грошей.