Захист від перегріву: Sony випустила "кишеньковий" кондиціонер за ціною $ 138

Sony, кондиціонер, гаджет
Фото: Sony

Кондиціонер Reon Pocket 2, який можна носити, поки що доступний лише японським користувачам.

Related video

Компанія Sony вирішила оригінальним способом боротися з глобальним потеплінням — випустила кондиціонер, який потрібно носити на шиї.

Про це повідомляє видання theverge.com.

Гаджет другого покоління є вдосконаленою версією Reon Pocket, презентованого у минулому році. Однак, на відміну від попередника, піар і маркетингова кампанія цієї моделі спрацювала набагато краще: тепер про персональний кондиціонер дізнався весь світ.

Як працює персональний кондиціонер Reon Pocket 2

Зовні апарат схожий на свою попередню версію — овальний плоский корпус з білого пластику з обручем, завдяки якому його можна закріпити на шиї. Зміни торкнулися "начинки" пристрою — оновлена база компонентів забезпечує ефективніше поглинання тепла, а саме — у два рази. Завдяки цьому модель охолоджує набагато краще, ніж раніше. Компанія-розробник також повідомила про прокачування системи захисту від поту. Тепер Reon Pocket 2 можуть використовувати люди, які займаються спортом, а також ті, чия фізична активність знаходиться на високому рівні.

Зазначимо також, що модель старшого покоління повинна була охолоджувати людей, які їздять в задушливому транспорті або тих, хто багато часу проводить на вулиці. Щоб переносити літню спеку краще, в комплекті йшла спеціальна майка. Портативний пристрій разом з одягом зробили кондиціонування ефективним.

А ось Reon Pocket 2 вже розрахований на любителів спорту. Sony залучила в якості партнерів такі бренди спортивного одягу, як Le Coq Sportif, Munsingwear і Descente. У колаборації марки випустять одяг для гри в гольф, оснащений спеціальними кишенями, в яких буде міститися пристрій. Таким чином він буде надійніше закріплений.

Reon Pocket 2, кондиціонер, смартфон Fullscreen
Reon Pocket 2 керується за допомогою ПО і смартфона
Фото: Sony

Але і зі звичайним одягом персональний кондиціонер теж можна носити. Для цього необхідний додатковий аксесуар — ремінець (обруч) для шиї. Прикріпивши до нього пристрій, його потрібно зачепити за шию таким чином, щоб апарат знаходився на спині — і будь-яка спека вам байдужа. Регулювати температуру і керувати кондиціонером можна за допомогою спеціального додатку і смартфона.

Поки що Reon Pocket 2 буде продаватися тільки на території Японії, його вартість становить $ 138.

Раніше ми повідомляли про те, що в Швейцарії перевіряти енергокомпанії буде робот-пес.

Більше ніж просто новини