Знімав маску і кашляв на людей. В Іспанії затримали чоловіка, що заразив коронавірусом 22 людини

поліція, іспанія, коронавірус, COVID-19
Фото: полиция Испания

Чоловік ходив на роботу і в спортзал з температурою 40 ° C, погрожуючи всіх заразити коронавірусом.

На острові Майорка в Іспанії було затримано чоловіка за підозрою в навмисному зараженні коронавірусом 22 осіб. Про це повідомляє ВВС.

У звіті іспанської поліції говориться, що 40-річний чоловік продовжував ходити на роботу і в спортзал, незважаючи на сильний кашель і температуру вище 40 ° C. Його співробітники повідомили правоохоронцям, що чоловік ходив за місцем своєї роботи, стягував маску, кашляв і казав колегами, що збирається їх заразити.

П'ятеро колег і троє інших відвідувачів спортзалу пізніше дали позитивний результат на коронавірус. Ще 14 осіб, які підхопили коронавірус, були членами сімей тих, що заразилися, в тому числі троє однорічних дітей.

Також зазначається, що чоловік ходив на роботу з симптомами коронавірусу протягом декількох днів і відмовлявся йти на лікарняний. Пізніше він здав ПЛР-тест і не чекаючи його результатів, знову вирушив на роботу і в спортзал.

Колеги просили хворого піти додому, але він відмовлявся. Чоловік знімав маску, кашляв на людей і говорив: "Я збираються вас всіх заразити коронавірусом".

Коли ж його тест виявився позитивним, стривожені колеги звернулися в поліцію. Правоохоронці почали розслідування спалаху коронавірусу.

За даними поліції, ніхто з тих, що заразився не мав серйозних симптомів.

Відзначимо, що за останній час це не перший випадок, коли людей затримують за навмисне поширення коронавируса. Наприклад, в Борнмуті в Великобританії чоловік з Covid-19 плюнув в обличчя поліцейському.

Суд засудив чоловіка до 10 тижнів тюремного ув'язнення.