Як у відеогрі Halo: армія США показала нові прилади нічного бачення

прилад нічного бачення, армія сша
Фото: Скриншот | Зображення, що отримується в новому приладі нічного бачення

Пристрій дозволяє бачити людей окресленими контурами, які світяться, навіть пізно вночі і незалежно від погоди.

Військова група Lancer Brigade поділилася кадрами нового поліпшеного бінокля нічного бачення в дії, на якому видно фігури, що світяться, і деякі схожі на фігури в популярній відеогрі Halo.

В армії США є потужні окуляри нічного бачення, які дають бійцям можливість виявляти ворогів пізно вночі, незалежно від погодних умов.

Бінокль з поліпшеними окулярами нічного бачення (ENVG-B) був розроблений L3Harris Technologies, глобальним новатором у сфері аерокосмічних і оборонних технологій, спеціально для використання на поле бою.

Президент компанії Лінн Болленжьє вже сказала, що ENVG-B — це найбільш передові окуляри нічного бачення, які були коли-небудь розроблені і використовувалися в армії США, що дозволяють солдату бачити і маневрувати в умовах нульової і низької освітленості.

Американська армія вже отримала і використовує 4500 подібних приладів нічного бачення.

Коли кадри з навчань, де використовувалися нові прилади, з'явилися в Мережі, то користувачі негайно порівняли їх з популярною відеогрою Halo 3.

Halo 3, відеогра
Кадр з гри Halo 3

За сюжетом, в грі солдати воюють з інопланетянами і оснащені за останнім словом техніки. Їх візори надають саме таке зображення, як і в нових приладах.

прилад нічного бачення, армія сша
Солдат армії США з новим приладом нічного бачення
прилад нічного бачення, армія сша

Прилад важить всього два кілограми і кріпиться до передньої частини шолома, дозволяючи користувачам легко перемикатися між монокулярним і бінокулярним зором.