Facebook створила додаток для закоханих — Tuned

facebook, додаток, соцмережа, інтернет
Фото: unsplash.com

Додаток Tuned дозволяє ділитися любовними записками, фотографіями, а також додавати в календар річниці та пам'ятні дати.

Соціальна мережа Facebook у рамках експерименту представила додаток Tuned, який позиціонується для закоханих пар.

Про це повідомляє Android Police.

Відповідно до заяв розробників, Tuned — це "простір для двох, щоб стати ще ближче", але за своїм функціоналом він схожий на інші додатки для пар, такі як Between і Couply.

Сервіс пропонує основні інструменти обміну повідомленнями, оновлень статусів та обміну "настроями". Крім того, є можливість публікувати любовні записки, фотографії, стікери і гіфки.

У додатку є вбудований календар, в який можна додавати річниці та пам'ятні дати з фотографіями й отримувати про них регулярні нагадування.

Facebook, соцмережі, tuned, додаток
Додаток Tuned

Додаток Tuned зараз проходить стадію бета-тестування. Для його використання не буде потрібен аккаунт Facebook, але потрібні номера телефонів партнерів.

Нагадаємо, Фокус розповідав, чому сервіси для "серйозних" знайомств набирають обертів.

Згідно зі звітом за 2020 рік, додаток для знайомств Tinder розширив свою аудиторію до 57 млн осіб по всьому світу. Безсумнівно, цей факт говорить про популярність сервісу, проте Tinder вже давно вийшов за рамки звичайного дейтінг-сервісу, адже з його допомогою ви можете знайти туристичного гіда, перукаря і манікюрницю.