Нарешті розкрито історію: траурний перстень розповідає про британського лицаря 17-го століття

лицар, історія, знахідка, скарб, Британія, перстень, артефакт, сім’я, розкопки, історичні записи, шериф, смерть, металошукач
Фото: THE PORTABLE ANTIQUITIES SCHEME | Золотий перстень, знайдений шукачем скарбів за допомогою металошукача, пролив світло на життя сера Марка Гайона, лицаря 17-го століття з Грейт-Мейплстеда, графство Ессекс

Золотий перстень, знайдений шукачем скарбів за допомогою металошукача, пролив світло на життя сера Марка Гайона, лицаря 17-го століття з Грейт-Мейплстеда, графство Ессекс. Як виявили вчені, це був траурний перстень, призначений для когось з близького оточення лицаря.

Related video

Завдяки чудовій знахідці, зробленій шукачем скарбів, історія видатного лицаря 17-го століття та його шлюбів була розкрита завдяки віднайденню важливої золотої каблучки. Витончено виготовлений перстень був спеціально розроблений для вшанування пам'яті сера Марка Гайона, видатного діяча, який походив з Грейт-Мейплстеда, графство Ессекс, і був випадково знайдений приблизно за десять миль від місця свого походження, пише BBC News.

У Фокус.Технології з'явився свій Telegram-канал. Підписуйтесь, щоб не пропускати найсвіжіші та найзахопливіші новини зі світу науки!

Ця чудова знахідка проливає світло на життя і родину сера Марка, людини, яка мала непохитне бажання залишити після себе довговічну спадщину. Перстень, хоча і мав ознаки зношеності, містив характерні гравіювання, включаючи ініціали "Sr MG KT" і точну дату "28 жовтня 90".

Завдяки ретельному дослідженню встановлено, що ці написи пов'язані з самим сером Марком Гайоном, джентльменом, який народився у 1635 році, сином успішного торговця тканинами в Коггесхоллі. Життя сера Марка трагічно обірвалося в Дайнс-Холі у Грейт-Мейплстеді в 1690 році.

Одкровення з історичних записів проливають додаткове світло на життя і досягнення сера Марка Гайона. Хоча інші особи з вищим статусом залишили значніші свідчення, наявна інформація дозволяє нам створити портрет людини, яка замовила цей чудовий перстень.

Серед визначних посад сера Марка — посада шерифа графства Ессекс у 1675 році, а також поважний титул мирового судді у 1678 році. Після смерті його поховали в церкві Святого Петра і Вінкентія в Коггесхоллі.

Як з'ясувалося, перстень належить до жанру так званих "траурних перснів", які часто замовляли в період між 1650 і 1750 роками. Ці зворушливі вироби мали слугувати пам'яткою для близьких після смерті власника. Сер Марк, керуючись глибоким бажанням пам'яті, виготовив кілька таких каблучок, кожна з яких призначалася для близьких друзів або членів сім'ї в пам'ять про нього.

лицар, історія, знахідка, скарб, Британія, перстень, артефакт, сім’я, розкопки, історичні записи, шериф, смерть, металошукач Fullscreen
Як з'ясувалося, перстень належить до жанру так званих "траурних перснів", які часто замовляли в період між 1650 і 1750 роками
Фото: THE PORTABLE ANTIQUITIES SCHEME

Під час розслідування життя сера Марка виявлено ще один гостроцікавий артефакт — книгу рецептів, яку приписують його другій дружині, Абіґейл Абді. Цей дивовижний манускрипт містив не лише кулінарні рецепти, а й лікувальні засоби.

На його сторінках містяться інструкції з приготування сердечної води, яка, як вважалося, мала потужні антиінфекційні властивості, ефективні проти таких недуг, як чума та віспа. Книга також містить детальні рецепти вишуканих макарунів і цукрових тістечок, що дають змогу зазирнути в домашній світ сера Марка та його коханої Абіґейл.

На жаль, життя Абіґейл трагічно обірвалося у віці 35 років у 1679 році, ймовірно, вона стала жертвою невблаганної чуми, що охопила ту епоху.

Визнаючи величезну історичну цінність персня, коронер офіційно оголосив знахідку скарбом. Музей Брейнтрі висловив велику зацікавленість у придбанні цього дорогоцінного артефакту, щоб зберегти його для майбутніх поколінь і дати можливість громадськості оцінити захопливу історію сера Марка Гайона та його глибоке прагнення до пам'яті.

Раніше Фокус писав про те, як сміттяр врятував проєкт, знайшовши найвизначніші артефакти в Італії. Як повідомляється, археологи були "у відчаї" через невдалі пошуки, проте все змінилося, коли чоловік дав їм підказку.

А також ми розповідали про загадкову сцену в пустелі. Моторошна знахідка тіктокера виявилися місцем злочину.