Більше послуг і можливостей для клієнтів "Євротерміналу" — митний склад в Одеському порту

Більше послуг і можливостей для клієнтів «Євротермінал» — митний склад в Одеському порту

Компанія "Євротермінал" стежить за тим, щоб клієнти залишалися задоволені можливостями та якістю сервісу. Саме тому ТОВ "Євротермінал" розширює спектр послуг, що надаються, і можливостей для своїх клієнтів.

Відповідно до вимог всіх норм законодавства на території Одеського порту побудований і відкритий митний склад (згідно з Наказом Міністерства юстиції України до серпня 2012 року — митно-ліцензійний склад або МЛС). Зберігання всіх вантажів на МЛС забезпечується за допомогою спеціально обладнаного приміщення. Ця територія є митною зоною контролю і частиною митної території України. На МЛС діє законодавство України, Митний кодекс України, нормативні акти митної служби та акти інших відомств, що регулюють вимоги ввезених і вивезених товарів.

Більше послуг і можливостей для клієнтів «Євротермінал» — митний склад в Одеському порту

МЛС може вирішувати такі завдання:

  • робота з консолідованими вантажами;
  • застосування в роботі договору консигнації;
  • розміщення іноземних вантажів на МЛС і можливість збереження статусу іноземних товарів на весь період зберігання;
  • формування та підготовка до відправлення малих партій товарів, які розміщені на МЛС.

Більше доступних операцій можна подивитися в митному законодавстві України. Усі вони будуть доступні на МЛС, побудованому компанією "Євротермінал".

Генеральний директор ТОВ "Євротермінал", Олександр Ейсмонт, коментує споруду МЛС у межах міжнародного пункту пропуску "Одеський морський торговельний порт": "Ми з радістю пропонуємо новий вид послуг. Тепер наші клієнти і клієнти Одеського порту можуть зберігати свої вантажі на території МЛС. Організація МЛС відповідає всім вимогам митного законодавства. Також слід зазначити, що зберігання вантажів на території МЛС позначиться і на вартості доставки виключно позитивно. Компанія "Євротермінал" стежить за тим, щоб якість послуг, які надаються знаходилася на належному рівні. Нам важливо, щоб клієнтам було комфортно і вони мали всі необхідні умови для транспортування і зберігання вантажів. Такий підхід особливо важливий в нашій сфері".

Позитивний вплив на вартість доставки позначається завдяки таким факторам:

  • відсутність мит і зборів;
  • правильна оптимізація витрат на сервісні послуги.

Це особливо актуально для збірних вантажів. Процес накопичення, формування і митного оформлення партії відбуватиметься на території одного складу мультимодального центру "Євротермінал".