Рейтинг МФО Украины: по удобству и качеству обслуживания лидирует Moneyveo

Moneyveo, МФО, микрокредит

Независимый портал Finance.ua, один из флагманов финансовых СМИ Украины, опубликовал рейтинг микрофинансовых организаций, составленный по итогам I квартала 2021. В результате анализа деятельности 62 компаний наивысшую оценку получила Moneyveo – первый и лидирующей сервис Украины.

Онлайн-кредитування стає все більш популярною послугою, і кількість клієнтів таких сервісів невпинно зростає. Саме це підштовхнуло редакцію порталу на регулярній основі досліджувати, які ж сервіси можуть пишатись найбільш якісним обслуговуванням. 

Оцінювання відбувалось за 6 ключовими критеріями. Серед них доступність і актуальність інформації на сайті, наявність BankID, якість підтримки користувачів, кількість каналів сплати кредиту, наявність програм лояльності, повнота інформації у розділах "Дані про компанію" і FAQ. До того ж до уваги брались такі параметри, як: 

  • легальність діяльності та наявність на сайті свідоцтва про реєстрацію;
  • розміщення на сайті правил кредитування, шаблону кредитного договору та платіжних реквізитів компанії;
  • наявність інформації про те, як буде відбуватися процес отримання кредиту, його погашення та пролонгації;

За підсумками оцінки за цими критеріями найвищий бал отримала компанія Moneyveo. Це говорить про те, що її діяльність та якість надаваних нею послуг відповідають найвищим вимогам. Зокрема, всім користувачам доступна вичерпна інформація про сервіс та умови його використання, пропонується Програма лояльності, декілька способів верифікації, різні канали отримання та сплати кредиту тощо. 

Нагадаємо, що Moneyveo – перший в Україні сервіс небанківського споживчого кредитування в онлайні. Висока якість послуг компанії підтверджується не лише популярністю серед клієнтів, яких наразі вже більше 1 200 000, але й визнанням у професійному середовищі. Так, лише за останній час Манівео отримала такі нагороди, як "Вибір країни", "Лідер галузі", звання "Найкращий сервіс онлайн-кредитування" у конкурсі PaySpace Magazine Awards, зайняла перші місця у трьох категоріях рейтингу "ТОП DIGITAL МФО України" видання banker.ua.