Матір змушувала 6-річну дочку красти і брати участь в п'яних оргіях, — волонтерка

Волонтер, Марта Левченко
Фото: Марта Левченко / Фейсбук | Волонтерка Марта Левченко й Ольга, яка пережила сімейне насильство

Юна Ольга настраждалася від матері і її дружків у дитинстві, а подорослішавши, потрапила в руки жорстокого тирана вже зі своїми дітьми.

У притулок "Місто Добра" в Чернівцях потрапила жінка, яка вирішила втекти від домашнього насильства, що переслідує її все життя. Про випробування Ольги розповіла у "Фейсбук" волонтерка і засновниця кризового центру Марта Левченко.

Як з'ясувала авторка, у дитинстві дівчинка жила в невеликому селі, не знаючи батька. У них була всього одна кімната, де п'яниця-матір регулярно збиралася випивати з приятелями. Їжі в домі водилося мало, і жінка разом із маленькою донькою часто ходили красти в односельчан.

"Найстрашніше було, коли "дружки" від алкоголю переходили до оргій. Спочатку все відбувалося на очах у маленької Олі, а потім мама пропонувала друзям приєднати і дочку. Були чоловіки, які не погоджувалися, а були ті, які не відмовлялися", — пише Марта Левченко.

За її словами, до однієї з оргій приєдналися два рідні дядька дівчинки, якій тоді було всього шість років. Одного разу Оля виставила ніж перед одним із "друзів" мами, загрожувала перерізати собі вени. Вона двічі хотіла покінчити життя самогубством, але не вийшло. Шукати допомоги в інших дорослих малятко навіть не намагалася, адже її в селі не любили й обзивали за слушної нагоди.

В якийсь момент Оля звернулася до Бога і пішла в протестантську церкву, де незабаром знайшла матері чоловіка. Вірянин відвіз сім'ю в інше село та допоміг розпочати нове життя.

Але пригоди дівчинки на цьому не закінчилися. У підлітковому віці вона познайомилася зі старшим чоловіком і в 16 років народила доньку, про яку він навіть не знає. Пізніше в пошуках любові Оля потрапила в руки тирана, який отруїв її життя.

"Її жорстоко били, виривали волосся, знущалися над її донькою, били сильно і нещадно, тримали в психологічному катуванні, ні виклики поліції, ні 2 суди не зупиняли жорстокого ката", — заявила волонтерка.

Лише нещодавно Оля вирішила втекти з чотирма дітьми на руках. Зараз вона намагається налагодити своє життя за допомогою притулку "Місто добра".

Раніше Марта Левченко розповіла про 10-річного Олександра Андрійчука, який страждає від раку в Чернівцях. У лютому українські поліцейські присвятили хлопчика в "патрульні" та покатали його на службовому автомобілі.