Російський телеканал СТС, який транслює серіал "Кварталу 95", знаходиться під українськими санкціями вже рік

Санкції діятимуть до 2023 року

Російський телеканал СТС, який показує телесеріал "Папік" студії "Квартал 95", знаходиться під українськими санкціями з травня 2020 року.

Про це йдеться в рішенні Ради національної безпеки й оборони (РНБО) від 14 травня 2020 року, передають Українські Новини.

Так, у документі сказано, що проти товариства з обмеженою відповідальністю "СТС Медіа" застосовується блокування активів; обмеження торгових операцій в частині заборони експортно-імпортних операцій, операцій з переробки з підприємствами-резидентами.

А також застосовується запобігання виведення капіталів за межі України; зупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань; анулювання або призупинення дії ліцензій та інших дозволів, отримання (наявність) яких є умовою для здійснення певного виду діяльності; заборона користування радіочастотним ресурсом України.

Крім цього, вводиться припинення культурних обмінів, наукового співробітництва, освітніх і спортивних контактів, розважальних програм з іноземними державами та іноземними юридичними особами; анулювання офіційних візитів, засідань, переговорів із питань укладення договорів або угод.

Також наголошується, що санкції діятимуть до 2023 року.

Як повідомляли Українськi Новини, російський телеканал "СТС" починає показ серіалу "Папік", з якого Зеленський може отримати роялті.

Також у 2020 році Зеленський отримав 4,6 млн гривень доходів від роялті "Кварталу 95", "Кіностолицею" і "Драйв продакшн".