В Дія City закладені дуже класні ідеї, - Кицмей

Фото: lexinform.ua

Співзасновник компанії SoftServe Тарас Кицмей в подкасті «Перші люди» розповів про роботу з Мінцифри, що привела до покращення законопроєкту про Дія City. 

У розмові з головним редактором LIGA.net Тарас Кицмей зазначив, що спецрежим для ІТ-галузі Дія City був представлений на двох рівнях — у презентаціях Мінцифри та у законопроєкті (законопроєкт №4303 «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні», — ред.). За словами Кицмея, «індустрія зреагувала на юридичні документи, а не на красиві слайди».

Співзасновник SoftServe зазначив, що в роботі над законопроєктом галузь тісно співпрацювала з Мінцифрою. «Насправді, в Дія City закладені дуже класні ідеї», — прокоментував Кицмей. У подкасті він повідомив, що пройдено новий раунд перегляду законопроєкту, і він суттєво покращений. «Я сподіваюся, що буде позитивний кінець».

Дія City – спеціальний правовий та податковий режим для ІТ-галузі. 5 квітня відбулася онлайн-презентація спецрежиму, на якій міністр цифрової презентації Михайло Федоров зазначив, що завдяки Дія City частка ІТ-сектору у ВВП України зможе зрости до 10 відсотків.