Закарпатська область найближчими днями може вийти з "червоної" зони, — Ляшко

коронавірус, блок-пост, поліція, закарпатська, фото
Фото: npu.gov.ua | При спалаху коронавірусу в Закарпатській області вводилися блок-пости

В області швидко знижується заповненість ковідних ліжок. Питомий показник госпіталізацій — один з найнижчих в країні.

Виходячи з динаміки показників, що характеризують епідемічну ситуацію в регіоні, Закарпатська область може наступної вийти з "червоної" зони. Про це написав головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

"Наступна на черзі, сподіваюся, Закарпатська область, яка може вийти з "червоного" рівня епідемічної небезпеки вже найближчими днями", — заявив він.

Станом на 10 квітня, в Закарпатській області було зареєстровано 57 436 випадків захворювання на COVID-19, з них 225 — за останню добу. Померли в області 1429 чоловік (16 за добу), одужали за минулу добу 569 осіб.

В області швидше за інши регіони знижується заповненість ковідних ліжок. Питомий показник госпіталізацій — один з найнижчих (1017 чоловік на 1 млн населення).

показники, епідемічна ситуація, коронавірус, регіони, таблиця

Нагадаємо, 9 квітня на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Харківську область внесли до "червоної" зони карантину. Обмеження "червоної" зони вводяться там з 11 квітня, при цьому з 10 квітня Івано-Франківську область виводять з цієї зони.

За добу 9 квітня в Україні зафіксовано 17 463 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Також за минулу добу: госпіталізовано — 4 709 осіб; померли — 398 (добою раніше померли 419 осіб, число померлих щодня знижується з 7 квітня); проведено тестувань 122 181 (методом ПЛР — 54 420, методом ІФА — 22 900, досліджень швидкими тестами на антиген — 44 861).