В Україні з завтрашнього дня починається весна, — синоптики

весна, погода, Україна, потепління
Фото: Обозреватель

Згідно з прогнозами, з 11 квітня почнеться остаточне потепління на всій території країни.

В Україні з 11 квітня очікується істотне потепління, коли температура повітря вдень прогріється місцями до 16 градусів тепла. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

У західній частині України у неділю, 10 квітня, очікується невелика хмарність, температура вночі може впасти до -1 градуса, а вдень підніметься до 19 градусів тепла.

У північних регіонах країни також очікується невелика хмарність, а температура вночі буде оливатися в межах від -3 до +2 градусів тепла, а вдень складе від 12 до 17 градусів тепла.

У центральних областях буде трохи хмарно, але без опадів. Температура вночі -2 ... + 3 градуси, вдень + 11 ... + 16 градусів.

На сході України буде також мінлива хмарність, без істотних опадів. Температура вночі 0 ... + 5 градусів, удень +8 ... + 13 градусів.

У південних областях температура повітря підніметься до 16 градусів, опадів не очікується.

"10-11 квітня повсюдно, в усіх частинах, у всіх куточках України буде світити сонце, буде суха погода, а в середовищі квітневих градусів нарешті прокинеться совість і вони досягнуть днем ​​12+ 18-ти. А в неділю на Заході навіть + 20-ти! Ночі ще залишаться холодними, від 2 морозу до 4 тепла, так що обережно з вечірніми провітрюваннями", — пише синоптик Наталія Діденко в Facebook.

Вона також попереджає, що в другій половині наступного тижня в західній частині України, на півночі та місцями в центральних областях, знову очікується похолодання. Правда, Діденко також зазначає, що такий прогноз поки попередній.