Локдаун в Харкові: "Епіцентр" продовжує працювати незважаючи на "червону" зону (фото)

карантин в харкові, локдаун в харкові
Фото: наш харків

Відсьогодні (11 квітня) в Харківській області посилили карантин, але попри це будівельний магазин продовжує працювати, але з обмеженнями.

Відсьогодні, 11 квітня, Харків перейшов в "червону" зону карантину, але "Епіцентр" зміг обійти заборону. Про це повідомляють користувачі соцмереж.

За повідомленням телеграм-каналу "XX", "Епіцентр" продовжує працювати, але з низкою складнощів під час покупки товару. У будівельному супермаркеті закриті всі каси самообслуговування. Для придбання товару потрібно прийти на касу передоплати, де видають папір, схожий на інтернет-замовлення. Після цього потрібно йти на 2 касу на вихід, де звіряють товар і видають чек.

локдаун в харкові
Черга на касі.
Фото: ХХ

Людей в "Епіцентрі" багато, на касах черги.

локдаун в харкові
Публікація в телеграм-каналі "Ху ** ий Харків"
Фото: скриншот

За день до локдауну у Харкові велика кількість людей ходили в магазини одягу. Наприклад, в телеграм-каналі "Труха" опублікували відео з магазину одягу, там утворився цілий ажіотаж через введення карантину в регіоні.

"Ковід ковідом, але дивитися на фонтани хочеться в новому платті", — йдеться у підписі до посту.

Нагадаємо, з 11 квітня Харківська область внесена в "червону" зону карантину. У Київській області карантин продовжили до 23 квітня через те, що ситуація з коронавірусів залишається складною.