Не тільки "Гордон у шоколаді": журналіст пообіцяв випустити власний чай, воду та морозиво

Дмитро Гордон, гордон в шоколаді, гордон на паличці, журналіст
Фото: скріншот | Дмитро Гордон

Пробну партію цукерок, за його словами, нібито повністю розкупили за 1,5-2 дні.

Український журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що він планує почати випуск свого фірмового чаю, морозива та води.

"Морозиво "Гордон на паличці" я обов'язково робитиму. Це буде морозиво, знову-таки,"з нашого дитинства". Багато хто пам'ятає за 19 копійок "Пломбір", за 20 копійок "Каштан". Це було справжнє смачне морозиво. Також я вже розумію, що ми робитимемо "Чай Гордон". Також ми будемо робити воду. І далі, далі, далі", — зазначив журналіст.

Гордон розповів, що першу партію своїх цукерок "Гордон у шоколаді" нібито розкупили за 1,5-2 дні після початку продажів.

"Я повинен сказати, що ми зробили велику пробну партію цукерок "Гордон у шоколаді". За півтора-два дні повністю розібрали всю партію. Вони були тільки в Києві", — сказав Гордон.

Утім, зазначив він, у найближчі тижні планується запуск виробництва цих цукерок у промислових масштабах, після чого солодощі з'являться і в інших містах України.

Також у студію він приніс три коробки цукерок "Гордон у шоколаді": одну — ведучому, другу — для одного з глядачів, а третю — для народного депутата України Петра Порошенка, який є творцем фабрики "Рошен".

"Третю коробку я б хотів через вас передати Петру Порошенку. Щоб він поїв і подивився якими смачними повинні бути цукерки", — сказав Гордон.

Зазначимо, цукерки "Гордон у шоколаді" з'явилися в київських магазинах минулого тижня. "Пташине молоко" журналіст випустив під слоганом "смак дитинства". Варто зазначити, що появу цих цукерок Гордон анонсував ще в грудні 2020 року. У квітні 2021 року Гордон заявив, що не планує зупинятися на цукерках і хоче випускати ще й морозиво під назвою "Гордон на паличці".