На під'їздах до Києва будують три нові транспортні розв'язки (відео)

Дорожньо-будівельні роботи
Фото: скриншот | Дорожньо-будівельні роботи

Раніше в планах було будівництво п'яти розв'язок, проте досі не вирішене питання відведення земель.

Державне агентство автомобільних доріг України "Укравтодор" на під'їздах до Києва будує три нових транспортні розв'язки.

За інформацією прес-служби агентства, для будівництва розв'язок на під'їздах до Києва визначені три місця:

  • траса M-05 Київ — Одеса км 15+390 (Чабани) та км 21+847 (Віта-Поштова);
  • траса M — 06 Київ-Чоп км 21+767 (Стоянка).

"Ми так і не отримали рішення Києва щодо відведення землі під розв'язки у Білогородці і Чайках. Тому буде побудовано три замість запланованих п'яти розв'язок", — повідомив глава Укравтодору Олександр Кубрак.

Відомо, що в Чабанах після підготовчих робіт розпочато встановлення фундаментів і опори естакад. У Стоянці виконуються земляні роботи, а на естакаді встановлюється бетонна огорожа.

За інформацією Укравтодору, розв'язки дозволять розподілити транспортні потоки біля столиці, а також розвантажити транспортні вузли на міжнародних трасах.

Будівництво транспортних розв'язок

Нагадаємо, в Києві на ділянці від вулиці Ватутіна до Одеської площі почався ремонт Окружної дороги. На першому етапі робіт буде капітально відремонтовано близько трьох кілометрів автомагістралі.

Також повідомлялося, що до кінця серпня 2021 року в Києві обмежать рух по проспекту Степана Бандери через капітального ремонту. Роботи проводитимуть на ділянці від вулиці Олени Теліги до Оболонського проспекту в бік станції метро Почайна.

Фокус писав про те, що в січні 2021 року "Укравтодор" назвав основні показники по будівництву та ремонту доріг і штучних переправ. У 2021 році планується ремонт і будівництво доріг державного значення.