На Харківщині не вистачає вакцини Pfizer для співробітників і підопічних інтернатів

Харків, інтернати, коронавірус, вакцинація, вакцина, Pfizer, нестача,
Фото: pravda.com.ua | Вакцина Pfizer

У регіон завезли недостатню кількість препарату, усього не вистачає майже три тисячі доз.

Вакцини Pfizer для всіх співробітників співробітників і підопічних інтернатів, які розташовані в Харківській області, не вистачить.

Про це у вівторок, 20 квітня повідомив директор департаменту соцзахисту Харківської облдержадміністрації Юрій Шпарага, передає медіагрупа "Об'єктив".

"Потреба на сьогодні — 4400 доз. Іншими видами вакцин уже щеплені 369 чоловік обслуговувального персоналу і підопічних інтернатних закладів. На сьогодні згоду на вакцинацію дали 1800 чоловік, ми отримали 1170 доз. Після того, як буде проведена вакцинація вакциною Pfizer, неприщепленою залишиться 2861 людина", — розповів чиновник.

Нагадаємо, що перша партія вакцин Pfizer прибула в Україну в п'ятницю, 16 квітня. 117 тисяч доз цього препарату призначені для вакцинації людей літнього віку, рятувальників, а також співробітників ДПСУ.

За словами заступника голови МОЗ України Віктора Ляшка, ці дози вакцини розділять на два щеплення протягом 25 днів. Таким чином, буде вакциновано 58,5 тисяч осіб.

У понеділок, 19 квітня в столиці почалася вакцинація препаратом Pfizer. Усього Київ отримав 4680 доз цієї вакцини. Нею будуть щеплені пацієнти і співробітники 10 київських муніципальних інтернатів для громадян літнього віку та державної установи "Шпиталь ветеранів війни МОЗ України".