Помер кримінальник, який намагався зґвалтувати журналістку в поїзді "Маріуполь — Київ"

Анастасія Лугова, Віталій Рудзько, телеведуча, поїзд, згвалтування, побиття,
Фото: колаж Фокус | Віталій Рудзько й Анастасія Лугова

Постраждала Анастасія Лугова збирається і надалі відстоювати свої права в судовому порядку, переконана в тому, що винен не один Рудзько, а вся система.

Телеведуча Анастасія Лугова у вівторок, 20 квітня, повідомила про смерть Віталія Рудзько, який в минулому році побив і намагався її зґвалтувати в потязі сполученням "Маріуполь — Київ".

"Суд перенесли у звʼязку зі смертю обвинуваченого. Нам повідомили, що Рудзько Віталій помер 13 квітня", — написала вона.

За словами жінки, тепер вона не боїться жити далі.

«Страх, в якому я жила весь цей час; переживала, що буде, коли Рудзько вийде; чи знайде він мене; як далі жити… Цей страх помер разом із ним" — пише Лугова.

Ведуча заявила також, що буде і далі відстоювати в суді свої права, оскільки, на її думку, за те, що трапилося, повинен нести відповідальність не тільки Рудзько.

"Є багато питань і претензій до цілої системи, яка не здатна забезпечити безпеку пасажирів", — повідомила жінка.

Повідомлення Анастасії Лугової

Нагадаємо, в ніч на 31 липня минулого року Лугова була побита на очах у свого сина Віталієм Рудзько в купе поїзда "Маріуполь — Київ". Журналістка стверджувала, що чоловік хотів її зґвалтувати.

Підозрюваний був затриманий поліцією 1 серпня 2020 року Соломʼянський райсуд Києва заарештував його без права виходу під заставу.

У жовтні минулого року Рудзько попросив у Лугової вибачення на закритому судовому засіданні. Чоловіка звинувачували за трьома статтями КК України: про сексуальне насильство, нанесення тілесних ушкоджень та вчинення крадіжки, йому загрожувало до пʼяти років тюремного увʼязнення. Журналістка заявляла тоді, що наполягатиме на більш вагомому покаранні — до 20 років вʼязниці.