Українець Куля Євген анонсував створення медичних нанотехнологій

Йдеться про створення медпротоколу, який змінить охорону здоров'я як в Україні, так і в світі.

В Україні найближчим часом почне роботу стартап з квантової медицини. Про запуск нанотехнологій в медицині повідомив автор проекту Євген Куля. Молодий фінансовий підприємець в інтерв'ю "Обозревателю" анонсував, що незабаром в Україні з'являться технології, які здатні перевернути розуміння людства в процесах лікування організму.

За словами Кулі Євгена, після продажу відомої Платіжної міжнародної системи Mosst швейцарському банкіру Саймону Бенхаму, він вирішив інвестувати дивіденди в квантову медицину і розробку інноваційних кванто-хвильових технологій для лікування багатьох захворювань, з якими стандартна медицина часто не може впоратися.

По суті, йдеться про створення медпротоколу, який змінить охорону здоров'я як в Україні, так і в світі.

"Стимуляція електромагнітними полями і рослинними препаратами дозволяє активувати імунні клітини правильно. Ви напевно чули, що стимулювати імунну систему при аутоімунному захворюванні не можна — так кажуть старі протоколи ВООЗ. Але в реальності існують рослинні препарати — масло грибів рейші, водорість фукадаін, і т.д. Кожен з цих препаратів активує свій тип імунітету: т-кілери, в-клітини, нк-клітини, макрофаги. Відсутність або недолік цих клітин викликає більше трьох тисяч захворювань", — розповів Євген Валерійович.

Лікувати, а не знімати симптоми

Для створення даного проекту українському бізнесменові вдалося залучити фахівців з галузі біофізики, квантової фізики, радіофізики, а також інженерів і програмістів, які вміють працювати з великими розрахунками, з штучним інтелектом. Це інженери і вчені з України, Німеччини, США. Координує їх кандидат фізико-математичних наук з Києва, хороший фахівець в галузі біофізики.

"Як приклад можу уявити одну з найбільш складних розробок: це шолом неінвазивної стимуляції глибоких ділянок мозку. Там використовується ультразвук та інтерференційне спрямоване електромагнітне поле. За допомогою такого шолома можна усувати безліч патологій — від депресії до розсіяного склерозу і хвороби Альцгеймера", — повідомив підприємець.

Зазначимо, що такими розробками займаються приватні компанії Європи і Кореї. А міністерство оборони США — вірніше, відділ розробок DARPA — вже давно працює з подібними технологіями, щоб поліпшити когнітивні функції солдат, зробити їх "суперменами".