"Відбивати напади диверсантів": СБУ провела навчання на Рівненській АЕС (фото)

вчення сбу, антитерористичні навчання сбу, вчення на аес
Фото: пресцентр Рівненської АЕС

Мета навчань — швидке виявлення і реагування на загрози, і сповіщення всіх причетних служб про можливі диверсії.

Антитерористичний центр Управління СБУ в Рівненській області провів навчання на Рівненській атомній електростанції (РАЕС). Про це повідомляє прес-центр станції.

Навчання на станції проходили в період із 20 по 23 квітня, до них залучили практично всі силові структури: бійців спецназу Нацгвардії, патрульну поліцію, Національну поліцію, ДСНС, а також місцеву владу. Навчання проходили в два етапи.

На першому етапі навчань співробітники СБУ отримали інформацію про проходження диверсантів, роль яких виконували бійці Нацгвардії, на один з об'єктів електростанції, де скоїли терористичний акт.

Під час другого етапу, бійці СБУ відпрацьовували пошук ймовірного місця, де терористи могли вчинити терористичний акт. Велися пошуки в приміщеннях колишньої сільради, райвідділу поліції, а також на Рівненській АЕС.

вчення сбу на електростанції, навчання служби безпеки
Фото: пресцентр Рівненської АЕС

Метою навчань була швидке виявлення і реагування на загрози, а також інформування всіх необхідних служб про можливі диверсії. Навчання на АЕС відбуваються регулярно, оскільки об'єкт знаходиться в списку критичних об'єктів інфраструктури.

Нагадаємо, СБУ проводить навчання в більшості регіонів України. У деяких районах можливе тимчасове введення особливого режиму.

Зазначимо, що вчення проводять не тільки в СБУ, але й ЗСУ. Так, 19 квітня були проведені навчання танкістів із Чернігівщини, на яких вони навчалися йти в атаку та знищувати ворожі ДРГ.