Відкриваються ТРЦ, кафе і ресторани. Одеська область вийшла з "червоної" зони карантину

коронавірус, Одеська область, червона зона
Фото: 24 канал

Згідно з рішенням профільної комісії, Одеська область перейшла у "жовту" карантинну зону.

З неділі, 25 квітня, Одеська область вийшла з "червоної" карантинної зони і відразу ж перейшла в "жовту" зону. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в Telegram.

За його словами, рішення було прийнято Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Так, з неділі в області послаблюються карантинні обмеження, які передбачають дозвіл на роботу ТРЦ, кафе, ресторанів і проведення масових заходів.

Таким чином, в регіоні вступають в силу обмеження "жовтої зони".

На даний момент в Україні в "червоній" зоні залишаються такі області, як Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька та Чернігівська.

Нагадаємо, що кількома днями раніше "червону" карантинну зону покинула Чернівецька область. Область перейшла в "жовту" зону карантину і відновила рух потягів.

Відзначимо, що станом на 25 квітня, в Україні було зафіксовано 7 930 нових випадків COVID-19. Найбільша кількість хворих в Дніпропетровській (1034), Харківській (954), Донецькій (582), Одеській (481) та Київській (441) областях.