"Напали і били": дружина маріупольського дебошира із сокирою розповіла, що сталося в АТБ

дебошир, сокира, маріуполь, супермаркет атб
Фото: Колаж: Фокус | Скріншоти з нападу дебошира із сокирою в супермаркеті в Маріуполі

Дружина Йосипа Ломтадзе, який 22 квітня розніс сокирою супермаркет у Маріуполі, заявила, що в магазині невідомі відвідувачі нібито побили її на очах у дітей.

Юлія, дружина 35-річного жителя Маріуполя, який був заарештований на два місяці без права внесення застави, за те, що сокирою розбив вітрини в місцевому супермаркеті, розповіла свою версію події, а точніше, прочитала її з екрану телефону. І попросила грошей. Про це пише PavlovskyNews.

За словами Юлії, вона прийшла в магазин із дітьми, вибрала товар, поклала гроші й почала чекати за межами каси, поки її діти 4 і 11 років розплатяться. Але касирка вимагала, щоб на дітей одягли маски або вона не проб'є їм товар. Юлія заявила, що в Конституції України вимоги носити маски не прописані.

Потім, за словами жінки, на її адресу з боку персоналу АТБ і покупців посипалися образи.

Дівчина заявила, що є "алергічним астматиком", тому за медичними показанням маску не носить. Далі, за її словами, на неї напала невідома жінка і її чоловік, який прибіг із вулиці. А коли почали кричати діти, то вони втекли.

Відео, за її словами, супермаркет АТБ приховує. На суді про запобіжний захід компанія заявила, що в них були технічні неполадки. А її чоловік повернувся в супермаркет із сокирою, бо був у стані афекту і "спрямовані на захист його сім'ї". Резюмуючи, Юлія попросила матеріальної допомоги.

Про те, що на Юлію в супермаркеті напали, згадував і заступник міністра МВС Антон Геращенко. Щоправда, він висловив нерозуміння, чому вона з чоловіком не викликала поліцію.

Нагадаємо, після інциденту в магазині, поліція прийшла до бешкетника з обшуком. В його будинку були знайдені сокира, кілька одиниць зброї, муляж гранати і канабіс. Усе вилучене було спрямоване на експертизу.

вилучену зброю, дебошир, маріуполь
вилучену зброю, дебошир, маріуполь, обшук
Зброя, вилучена під час обшуку вдома у підозрюваного

Інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтями про незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами, незаконне поводження з наркотичними засобами (ч.1 ст. 263, ч. 2 ст. 309 КК України).

У Приморському районному суді 24 квітня обрали запобіжний захід підозрюваному. Він заарештований на два місяці, остаточний вирок буде винесений пізніше. Максимальне покарання, яке може загрожувати фігуранту — до семи років позбавлення волі.