Згадала про його покійну матір: учень в Одесі бризнув учительці в обличчя з балончика (відео)

перцевий балончик, школа, Одеса, восьмикласник, вчителька
Фото: Скриншот

Жінці вже надали першу допомогу, зараз вона перебуває вдома. А з восьмикласником розмовляють психологи

Сьогодні, 28 квітня, в одеській школі № 22 стався інцидент: восьмикласник розпорошив в обличчя вчительки вміст перцевого балончика прямо на уроці. Про це пише Odessa.Online.

Директорка школи викликала поліцію, яка спільно з психологами працює з дитиною і з'ясовує причину такого вчинку.

"Учитель вже вдома. Я особисто знайома з Тетяною, оскільки працювала в цій школі. Ми повинні враховувати, що в хлопчика певні особливості, тому поки говорити про те, що хтось винен — ми не можемо", — пояснила Буйневич.

У пресслужбі мерії додали, що після надання медичної допомоги вчительці, її відправили на амбулаторне лікування з опіком рогівки очей.

З дитиною працюватимуть практичні психологи. "Затяжного конфлікту не було, суперечка виникла на цьому уроці", — йдеться в повідомленні пресслужби мерії.

Одеські журналісти з'ясували, що восьмикласника виховував батько. Мати дитини померла місяць тому. Ймовірно, це і стало причиною конфлікту. "Учителька пригрозила йому тим, що зателефонує його матері і розповість, як він себе поводить і зриває уроки, але начебто вона не знала, що мами вже немає", — сказано в місцевих пабліках.

Також у мережі з'явилося відео конфлікту.

Інцидент вже прокоментувала дочка постраждалої вчительки. Жінка написала, що конфлікт між викладачем і учнем виник, коли її мати зробила йому зауваження і запитала, чому він не записує в зошиті. Далі, за словами дочки потерпілої вчительки, восьмикласник став нецензурно висловлюватися.

"Вона попросила повторити те ж саме на камеру, щоб потім не доводили протилежне. У цей момент інші учні попереджали її не підходити близько до учня, тому що він неадекватний та агресивний. Після цього він дістав балончик і бризнув ним в очі моєї мами. Був викликаний наряд поліції і швидка допомога. У висновку написано "Опік рогівки ока", — написала дочка постраждалої вчительки. І зазначила, що її матір відвезла швидка, а сама вона приїхала в школу, щоб проконтролювати складання протоколу.