Труїли в школі: в Одесі 12-річна дівчинка померла від анорексії

дівчинка, анорексія, лікарня
Фото: Думская | Ілюстративне фото

Школярка була госпіталізована з діагнозом "крайнє виснаження організму", вона важила близько 20 кг

В одеській міській дитячій лікарні №3 сьогодні від анорексії померла 12-річна школярка. Справу розслідує поліція. Про це повідомили в одеській Нацполіції.

Дівчинка була госпіталізована напередодні вранці з діагнозом "кахексія" (крайнє виснаження організму) й "анорексія": дівчинка намагалася схуднути і довела організм до критичного стану. На момент госпіталізації вона важила близько 20 кг.

Дівчинка хотіла схуднути і довела свій організм до критичного стану. Вона жила в повноцінній сім'ї, яка характеризувалася позитивно.

Слідчі внесли інформацію до єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 166 (злісне невиконання обов'язків в догляді за дитиною або за особою, щодо якої встановлена ​​опіка чи піклування) КК України. Санкція передбачає обмеження волі на термін від 2 до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.

В одеських пабліках друзі дівчинки пишуть, що вона хотіла стати моделлю і брала участь у кастингах. Мати її в цьому підтримувала.

Про її проблеми зі здоров'ям сім'я і знайомі знали, з нею проводили бесіди і дівчинку водили до психологів, проте це не допомогло.

дівчинка, анорексія, лікарня
Коментар друга померлої дівчинки в одному з місцевих пабліків

Один з однокласників дівчинки зазначив, що її труїли в школі, можливо, це могло стати причиною розладу її харчової поведінки.