На Харківщині священик провів оригінальне експрес-освячення великодніх кошиків з відра (відео)

паска, харків, харківська область, священик, пасхальне служіння
Фото: Скриншот

Священнослужитель нібито спізнився на пасхальну службу на кілька годин, забувши свічки, хрест і кадило.

У селах Шийківка і Ізюмське Харківської області священик поливав прихожан водою прямо з відра. Про це повідомляє Telegram-канал "Труха Харків".

Повідомляється, що священнослужитель нібито повинен був прибути на пасхальну службу о шостій ранку, не відповідав на дзвінки і приїхав на три години пізніше.

Крім того, ні свічок, ні хреста, ні кадила він не привіз, заявивши, що поспішав і все забув. Під час оригінальної служби біля священика йшли дві півчі, які збирали пожертви від парафіян в скриню.

У неділю, 2 травня, православні християни відзначають одне з найголовніших і масштабних свят — світлу Пасху. З цим днем пов'язано чимало традицій і обрядів. Фокус розповів, чого категорично не можна робити в цей день, а що — потрібно обов'язково.

Вранці 2 травня Благодатний вогонь доставили в Свято-Михайлівський Золотоверхий собор Православної церкви України (ПЦУ). Зі святом привітали українців політики і керівники країни. Зокрема, президент Володимир Зеленський у відеозверненні закликав громадян відзначити свято вдома, щоб не порушувати карантинні обмеження.