Дудь після звинувачення в боягузтві опублікував вирізаний шматок інтерв'ю з Івангаем (відео)

Івангай, Юрій Дудь, Іван Рудська, EeOneGuy, блогер, росія, Україна
Фото: скриншот | Івангай назвав Дудя "ссиклом еб ** им"

Журналіст заявив, що під час монтажу відео вони вирізають "незв'язні та змішані" фрагменти. Під час розмови Рудський погодився, що його спіч був "сплутаний".

Російський журналіст Юрій Дудь у відповідь на звинувачення українського блогера Івангая (Іван Рудський, EeOneGuy) в "монтажі їх інтервʼю" і "боягузтві" опублікував на своєму каналі в Telegram 12-хвилинний фрагмент їхньої розмови, який не потрапив в опубліковану версію інтервʼю.

"Ми тихі хлопці й майже ніколи нічого про себе не коментуємо, але тут справа стосується принципової для нас штуки — коректності монтажу. В день виходу інтервʼю Івангай кинув мені в телеграм: "Дуже круто, дякуюю!". Цілком допускаю, що він це написав, ще не подивившись випуск. Через півтора місяця після публікації випуску зі своєю участю Івангай написав у твіттері: "Дудь вирізав головний меседж", — зазначив журналіст у себе в Telegram.

Дудь підкреслив, що їхня мета під час створення публічної версії інтервʼю — "не змучити глядача", тому з 4-10 годин запису до глядача доходить далеко не все.

"Як правило, на монтажі викидається все нецікаве, іноді — те, що могло б бути цікавим, але висловлено так, що це дуже складно і зрозуміти, і просто слухати", — написав Дудь.

Він заявив, що його команді така політика здається поважною по відношенню і до глядачів і до героя.

"Хвилюєшся, плутаєшся в хронології та в логічних звʼязках, не до кінця розумієш, що хочеш сказати — це нормально, тим більше для людини з мінімальним (про що він сам говорить) досвідом публічних виступів. І так само нормально не брати це до фінального монтажу", — написав Дудь.

За його словами, їх завдання — "не показати героя безглуздим" і "не назбирати вогненних цитат для заголовків", а "досліджувати гостя".

В опублікованому Дудем 12-хвилинному вирізаному фрагменті інтервʼю Івангай розповідає про те, як ставиться до окупації Криму Російською Федерацією.

"Момент приєднання Криму я проспав, був десь за кордоном, напевно. Це було чимось таким, що мене як підлітка будоражило типу. Ми за незалежність, за свободу, і ти викупаєш, що це цінності, проти яких не можна йти. Я хотів щось зробити, арт малював — максимум, на аватарку в "ВКонтакте" ставив", — розповідав під час розмови з Дудем блогер Рудський.

На запитання журналіста чому йому "почала не подобатися влада РФ" Івангай зазначив, що "є історичний контекст".

"Бабуся мені розповідала про голодомор, про Сталіна, які жахи на селі відбувалися, потім дідусь говорив про НКВСівців, як "трійки" приходили, віджимали зерно. Історія у діда була цікава: коли на нього направили пістолет, він типу вибив його, потім ховався взимку, його не могли знайти, він проявив якусь хоробрість типу", — сказав Рудський.

На це Дудь зазначив, що у нього є відчуття, ніби Івангай "ніколи не цікавився політикою, але рік-два тому почав щось читати, підписався на якісь Telegram-канали, почав з кимось спілкуватися і значну частину української повістки переносить на те, що відбувається" і сказав, що у того виходить "сплутано і змішано" розповідати про свої думки.

"Реально сплутано і змішано", — погодився Івангай під час розмови.

Втім, за словами блогера, він почав цікавитися політикою з особистого інтересу.

Дудь опублікував вирізаний фрагмент з інтерв'ю з Івангаем

Відзначимо, "змонтована" версія інтервʼю Івана Рудського Юрію Дудю була опублікована в середині березня 2021 року. На YouTube вона зібрала вже понад 20 мільйонів переглядів.

2 травня Івангай написав на своїй сторінці в Twitter про те, що Дудь вирізав з їх розмови "найголовніше" і, відповідаючи на запитання щодо можливих причин такого вчинку, назвав журналіста "ссиклом еб ** им".

Відзначимо, на сайті Фокус триває голосування за ТОП-50 блогерів України за версією читачів.