Засумувала: 10-річна одеситка інсценувала власне викрадення

викрадення дитини, дівчинка
Фото: ТСН | ілюстративне фото

Дівчинка сама подзвонила в поліцію і повідомила, що її викрав невідомий чоловік і замкнув у багажнику чорного авто.

Напередодні ввечері в Нацполіцію Одеської області надійшов дзвінок від 11-річної дівчинки, яка розповіла, що стала жертвою викрадення. У місті був оголошений план "Перехоплення", проте пізніше з'ясувалося, що дівчинка весь цей час була вдома, а історію вона вигадала, бо їй було нудно, і вона захотіла розважитися. Про це повідомляють у Нацполіції.

У повідомленні, яке отримали поліцейські, говорилося, що інцидент нібито стався на вулиці Пушкінській в центрі Одеси. Дівчинка розповіла, що невідомий чоловік викрав її прямо посеред вулиці і кинув в багажник чорного авто. Повідомила його марку: Renault і навіть частина номера.

викрадення дівчинки, Одеса, патруль
Повідомлення про викрадення, отримане патрульними

Потім додала, що викрадачів кілька і її двадцять хвилин везли на машині. Поліція оголосила план "Перехоплення", місцеві пабліки поширили інформацію про викрадення, однак пізніше з'ясувалося, що ніякого викрадення не було, а історію дівчинка просто вигадала.

Дитина не постраждала, і весь цей час знаходилася вдома. Поліції вона розповіла, що повідомила про викрадення, тому що "знудилася і вирішила розважитися".

Тепер її батьків притягнуть до адміністративної відповідальності, оскільки дівчинка не досягла віку, з якого настає відповідальність за таке правопорушення, поліцейські склали протокол відносно батьків за статтею 184 "невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків по вихованню дітей" Кодексу України про адміністративні правопорушення.