Українців прищеплюватимуть від COVID-19 на стадіоні "Арена Львів"

Арена Львів, COVID-19, вакцина від коронавируса, вакцинація в Україні, вакцинація населення від COVID-19
Фото: eurosport | Стадіон Арена Львів

Щепитимуть тих громадян, які записалися на імунізацію через мобільний додаток "Дія".

На території стадіону "Арена Львів" першим в Україні запрацює центр вакцинації населення, і перші щеплення людям зроблять вже в суботу, 29 травня.

Про це в своєму Facebook повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Робитимуть щеплення на території стадіону "Арена Львів" жителям Львова і Львівської області, які записалися на отримання вакцини від COVID-19 у мобільному додатку "Дія".

"Уже в цю суботу жителі області, які зареєструвалися через додаток "Дія", зможуть отримати щеплення проти коронавірусної інфекції в центрі вакцинації населення (ЦВН). Його створять на базі стадіону "Арена Львів" для об'єднання зусиль, спрямованих на прискорення темпів вакцинації від Covid-19", — попередив Козицький і додав, що цей центр є тимчасовими пунктом щеплення з можливістю зберігати вакцини протягом двадцяти чотирьох годин.

У центрі вакцинації буде все необхідне обладнання для проведення щеплень, а до складу ЦВН увійдуть керівник, лікарі, вакцинатори, відповідальна особа зони медстеження, відповідальна особа за дотримання протиепідемічних заходів, бригада швидкої медичної допомоги, а також медичний персонал та експерти для роз'яснювально-консультативної роботи серед населення.

Раніше Фокус повідомляв, що COVID-паспорти в Україні планують запустити разом з Євросоюзом. Орієнтовна дата впровадження сертифікатів про вакцинацію — 1 липня 2021 року.

Також ми розповідали, що 26 травня в Україну прибула чергова партія вакцин CoronaVac. На поточний момент в Україні прибуло майже 1,7 млн з 1,9 куплених доз китайського препарату від коронавірусу, а вчора в нашу країну доставили 500 тисяч доз препарату.