"Знайшов найкраще місце": в Харкові кіт на 10 днів застряг у пташиному гнізді (відео)

Кот, Харків
Фото: Скриншот | Кот Скіф після порятунку в Харкові

Цікавий кіт заліз майже на саму вершину ялинки і вибрав невдалу схованку, тому його довго не могли знайти навіть по голосу.

У Харкові врятували кота по кличці Скіф, який десять днів просидів в гнізді на дереві. Про таку подію в Facebook розповіла громадська організація "Порятунок тварин Харків".

Вихованець британської короткошерстої породи пропав під час прогулянки по елітному району Харкова, де живе разом з господарями. Він пробрався на територію сусіднього особняка, заліз по стовбуру ялинки на висоту близько 12 метрів і вже не зміг спуститися вниз самостійно.

Через деякий час господарі занепокоїлися через зникнення Скіфа і почали його шукати, а коли не змогли виявити улюбленця самостійно — звернулися до рятувальників. Кот більше тижня нявкав і кликав на допомогу, однак його не могли знайти через погану видимість.

"Рятувальнику було непросто знайти кота серед гілок ялинки і колючих голок. Але вдалося. Скіф вибрав саме найкраще місце. Він примостився в гнізді!", — відзначили зоозахисники.

В результаті зголоднілих котика зняли з дерева за допомогою драбини та передали господарям. Організація додала, що господарі ділянки, куди Скіф навідався в гості, виявилися знайомими — вони часто допомагають тваринам.

Фокус зібрав цікаві факти про кішок, які мало кому відомі. Ці тварини входять до трійки найпопулярніших домашніх улюбленців, проте далеко не всі їх особливості відомі навіть досвідченим кошатникам.

Раніше в мережі з'явилося відео, як кіт стрибнув з 5 поверху палаючої будівлі і спокійно пішов у своїх справах. Свідками незвичайного польоту стали пожежні у місті Чикаго.

Писали також, що кіт перервав виступ заступника міністра МВС Антона Геращенко. Вихованець застрибнув в кадр, коли чиновник виступав у прямому ефірі телеканалу "Україна 24". Сам Антон Геращенко відреагував з гумором.