Присоромили комунальників: жителі Вінниччини засадили ями на дорогах квітами (відео)

Крижопіль, яма, дороги
Фото: Вінниця.info | Іриси висадили в ямі на дорозі в Крижополі

Квітковий "флешмоб" викликав великий ажіотаж, тому комунальна служба оперативно почала виправляти ситуацію.

У селищі Крижопіль Вінницької області люди висадили квіти у величезних дорожніх ямах, щоб звернути на неї увагу комунальної служби і попередити водіїв. Про це розповіли в ефірі програми "ТСН".

Два високих кущі фіолетових ірисів з'явилися посеред дороги на в'їзді в Крижопіль з двох сторін. Квіти допомогли водіям здалеку помітити ями і об'їжджати їх без шкоди для автомобілів. Пам'ятка привернула увагу місцевих жителів, які знімали її на камеру і викладали в соціальних мережах, завдяки цьому історія отримала широкий резонанс, а комунальники заклали ями вже через добу.

Крижопіль, квіти, ями
Іриси висадили в Крижополі, щоб попереджати водіїв про яму
Фото: Вінниця.info
Крижопіль, квіти, ями
Квіти на дорозі в Крижополі
Фото: Вінниця.info

"Ми дуже вдячні організатору такого "флешмобу", адже ями дійсно глибокі. А так видно, що треба об'їжджати, щоб не залишити на дорозі колеса. Чесно кажучи, подібне бачу вперше. І це ж хтось не пошкодував квіти, тому що вони такі гарні", — прокоментував водій Олександр порталу "Вінніця.info".

Він додав, що дорожні служби так і не зробили ремонт на під'їзді до Крижопіль, хоча дорогу на Ямпіль і Могилів-Подільський залатали добре. Щоб хоч якось уберегтися від несподіваних аварій, чоловік разом з друзями навіть обводив провали світловідбиваючою фарбою.

Раніше в Дніпропетровській області ями на дорогах засипали травою. Таке креативне рішення придумали жителі міста Апостолове, які так і не дочекалися якісного ремонту від комунальників.

До цього в Нікополі Дніпропетровської області трава проросла крізь асфальт, який поклали тільки восени 2020 року. Через два дні робочі зрубали рослини сокирою і залили діри смолою.

У Запоріжжі величезну яму на дорозі засипали зліпками щелеп, імовірно, викинутими стоматологічною клінікою. На багатьох з них ще збереглися імена пацієнтів.