В "GlobalMoney" закликають не брати участі в атаках, організованих конкурентами

Заява про новий етап атаки з боку конкурентів і закликом не піддаватися на маніпуляції компанія розмістила на своїй сторінці в Facebook.

"Неперевірена інформація активно розганяється в ЗМІ і деяких телеграм-каналах. Більшість статей ґрунтується на припущеннях і вигадках. Все це спрямовано на дискредитацію компанії та тиск як на її співробітників, так і на власника", — вважають в " GlobalMoney ".

У повідомленні прес-служби відзначають також, що тепер до фейковий новин додалися мітинги, в яких беруть участь в основному студенти, які не мають поняття ні про саму компанію, ні про її діяльність. У зв'язку з цим, компанія просить активістів уважніше перевіряти інформацію, не піддаватися на маніпуляції опонентів і не брати участі в сумнівних мітингах.

Варто відзначити, що раніше Антимонопольний комітет виніс штраф одному з ключових конкурентів компанії.

За словами Глави міжобласного територіального відділення АМКУ Олексія Хмельницького, всі тези, які використовувалися даними юрособою для паплюження репутації "GlobalMoney" були маніпуляційними і не мали нічого спільного з дійсністю.

"Мова йде про розсилку інформації про нібито кримінальні виробництва щодо компанії і про нашу роботу на непідконтрольних територіях. Звичайно, що нічого подібного в реальності немає і бути не може. Це була явна брехня з боку представників конкурента. А, враховуючи, що сьогодні аналогічні тези транслюють псевдоактівісти і деякі ЗМІ — ми не виключаємо, що за цим стоять всі ті ж люди, просто тепер вони працюють через посередників, намагаючись приховати свою причетність "- вважають в компаніі.Прі цьому в" GlobalMoney "підкреслюють, що компанія веде свою діяльність виключно в рамках українського законодавства і не має ніякого відношення ні до фізичних, ні до юридичних осіб країни-агресора.

При цьому в "GlobalMoney" підкреслюють, що компанія веде свою діяльність виключно в рамках українського законодавства і не має ніякого відношення ні до фізичних, ні до юридичних осіб країни-агресора.