Бруд і комахи. Під Полтавою закрили пекарню, що працює в антисанітарних умовах (фото)

пекарня
Пекарня на Полтавщині

Під час обшуків силовики виявили, що хліб пекли з простроченої сировини, а саму випічку повинні були відправити в школи.

Related video

На Полтавщині була виявлена хлібопекарня, яка випікала хлібобулочні вироби для шкіл з прострочених продуктів і в антисанітарних умовах. За результатами перевірки Полтавської Держпродпотребслужби робота на підприємстві припинена. Про це повідомляє сайт Головного управління організації в Полтавській області.

Fullscreen
Fullscreen
Fullscreen
Fullscreen
Fullscreen

Фахівцями Служби в приміщеннях пекарні були виявлені бруд, мухи та інші комахи, прострочену сировину, а також хліб, який повернули з реалізації для подальшої переробки.

Позапланову перевірку провели ще 29 вересня, під час якої виявлено ряд санітарних порушень виробництва, що можуть загрожувати здоров'ю і життю людей. Серед них

  • немає декларацій виробників на пакувальні матеріали та інгредієнти;
  • немає інвентарю для миття кімнати та переодягання персоналу, через що виробництво не підтримується в чистому і робочому стані;
  • на потужності зберігаються прострочені сировина та інгредієнти;
  • при відвідуванні туалету персонал переходить з чистої зони в брудну, а миття інвентарю і рук проводиться в одній раковині тощо.

На підставі Закону України "Про основні засади і вимоги до безпеки та якості харчових продуктів" та Закону "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я і благополуччя тварин" роботу підприємства призупинили. Щоб відновити свою діяльність, пекарня повинна виправити виявлені порушення протягом 10 днів.

Нагадаємо, що весною мешканці Рівного поскаржилися на сусіда, через якого багатоповерховий будинок заполонили комахи і страшний сморід. Власник квартири з'їв одного таргана на очах в обурених сусідів.

У потязі Одеса-Харків пасажири зняли на відео велику кількість тарганів, які бігали по підлозі і стінах вагона.