Командир Мрії показав секретні кімнати у літаку (відео)

Ан-225 Мрія, лайнер
Фото: YouTube | Сходи, що ведуть до пасажирської кабіни для персоналу Ан-225.

Антонов пояснює, що навіть не кожному пілоту з екіпажу лайнера вдавалося побувати у всіх цих приміщеннях.

Related video

Найбільший у світі Ан-225 Мрія наразі проходить технічне обслуговування. Поки літак-гігант не літає, його командир Дмитро Антонов вирішив провести для глядачів свого YouTube-каналу екскурсію його приміщеннями.

За словами Антонова, навіть не кожному члену екіпажу лайнера вдавалося побувати в них.

Мрія має найбільший вантажний відсік серед усіх наявних літаків. У хвостовій частині розташоване велике приміщення, яке, однак, непридатне для перевезення речей. У хвості Мрії допускається перевозити предмети завважки не більше переносних сходів, пояснює Антонов.

Ан-225 Fullscreen
Відсік у хвостовій частині Ан-225, який не використовується для перевезень.

З хвостового відсіку можна пройти до пасажирської кабіни персоналу борту. Таких кабін дві: перша – для пілотів у носовій частині лайнера, друга – для техніків.

У пасажирському модулі є аварійні двері і два надувні плоти, у яких можуть поміститися до 46 осіб, тобто всі присутні на борту.

Модуль для технічного персоналу нагадує плацкартний вагон. Тут два місця для сидіння та повноцінні спальні місця.

Є і кухня з духовкою, холодильником і кип'ятильниками.

За словами Антонова, одного разу до хвостового приміщення довелося перевести одразу 30 людей: через неправильний розподіл вантажу літак не міг стати на шасі.

Раніше Фокус повідомляв, що в мережу "вибіг" відеозапис падіння винищувача F-35 британських ВПС, вартість якого становить 100 млн фунтів стерлінгів. Відео аварії винищувача-бомбардувальника F-35 під час зльоту з авіаносця у Середземному морі невідомі виклали у соцмережах.