У Полтаві жінка до даху завалила будинок сміттям: сусіди скаржаться на щурів (відео)

сміття, відходи, звалище
сміття біля будинку

На початку року за розпорядженням чиновників із двору жінки вивезли 20 великих машин зі сміттям, але він накопичився знову.

Related video

У Полтаві жінка перетворила своє подвір'я на смітник — вона обклала сміттям будинок настільки, що зверху видно тільки дах. Про це повідомляє "Суспільне".

Займається Тетяна Приходько подібним уже років 20. Із початку року місцева влада розпорядилася вивезти з її двору понад 20 великих машин зі сміттям, але мотлох набрався знову до серйозних масштабів.

Сусіди Тетяни не в захваті від такого "хобі" жінки: вони скаржаться, що через сміття розвелося багато щурів, які вільно проникають у їхні двори та житла.

Але сама жінка обурюється та вважає, що це її територія і вона має право збирати своє "добро". Хоча зізнається, що сторонні неодноразово намагалися спалити ретельно зібрані нею відходи.

"Що це за неподобство? Я що, не маю права собі додому принести щось? У них автомобілі, квартири, скільки добра. Я що, маю якісь претензії до їхнього добра?" — заявила Тетяна Приходько.

Серед накопиченого, за словами жінки, банки, консервація з церкви, папір, який вона стеле на підлогу та в чоботи, а також пляшки, які треба "перебирати та здавати".

Люди скаржилися до Подільської райради Полтави на таку сусідку, а її голова Сергій Білокінь пообіцяв, що сміття вивезуть ще раз до кінця року, бо будинок жінки розташований на землі, що перебуває в комунальній власності міста.

Раніше Фокус писав, що в Дніпрі з квартири психічно нездорової жінки вивезли вісім великих машин сміття.