Секретар РНБО Данілов назвав COVID-19 "світовою біологічною війною" (відео)

Олексій Данілов, снбо
Фото: Скріншот | Олексій Данілов

Чиновник висловив думку, що світ "соромно називає пандемією" події, що відбулися в китайському Ухані у грудні 2019-го.

Related video

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов вважає, що коронавірус має неприродне походження, а пандемію COVID-19 він назвав першою великою біологічною війною. Про це Данілов заявив в ефірі каналу ICTV.

Данілов про походження коронавірусу з 16:30.

"Я один з небагатьох, хто вважає (і відстоює свою точку зору), що у грудні 2019 року почалася перша велика біологічна світова війна і вона продовжується", — заявив Данілов, додавши, що світ сором'язливо називає пандемією наслідки тих подій, що почалися в грудні 2019 року на ринку морепродуктів у китайському Ухані.

"Ця моя думка, я її дотримувався спочатку. На превеликий жаль, якби було доведено природне походження, про це вже давно чітко сказали б світові вчені", — зазначив Данілов.

За словами чиновника, він не знає, хто розпочав війну, але "ми знаємо, звідки все почалося".

Дослідники дотримуються різних думок щодо походження коронавірусної інфекції. У березні 2021 року представники ВООЗ опублікували звіт, у якому повідомлялося про те, що найімовірніший шлях передачі вірусу — від тварини. Висловлюється версія і про витік вірусу з лабораторії.

Раніше Фокус повідомляв, що, на думку секретаря РНБО, виконання Мінських угод призведе до руйнації України. В інтерв'ю американському виданню Associated Press Олексій Данілов заявив, що ці домовленості були підписані "під дулом російських гармат", причому представники Німеччини та Франції спокійно спостерігали за цим процесом.