Попередження диверсій: СБУ проводить рейди в урядовому кварталі Києва (фото)

сбу проводять рейди у печерському районі
Фото: СБУ

У рамках заходів щодо посилення безпеки силовики перевірятимуть у громадян документи, оглядатимуть автомобілі, офіси та місця загального користування багатоквартирних житлових будинків.

Related video

Служба безпеки України здійснює заходи щодо забезпечення безпеки на території Печерського району столиці. Зокрема, в районі урядового кварталу та на прилеглих територіях силовики здійснюють контррозвідувальні дії, повідомляє пресслужба СБУ.

"Заходи відбуваються у взаємодії СБУ з Управлінням державної охорони України, Національною поліцією та Військовою службою правопорядку ЗСУ", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що заходи проводяться з метою перевірки та посилення захисту важливих державних об'єктів від потенційних диверсій, а також посилення безпеки осіб щодо яких здійснюється державна охорона. В СБУ пояснили, що ці дії особливо актуальні в умовах військової агресії Росії, яка намагається усілякими способами дестабілізувати ситуацію в Україні.

огляд сбу в Києві Fullscreen
огляд сбу в Києві Fullscreen

Співробітники силового відомства здійснюють:

  • огляд території та окремих приміщень для виявлення заборонених до обігу предметів. Оглядають приміщення, офіси, місця загального користування багатоквартирних житлових будинків, установ сфери громадського обслуговування тощо;
  • перевірку громадян, які перебувають на території урядового кварталу, буде посилено режимні заходи в Печерському районі.
огляд сбу в Києві Fullscreen
огляд сбу в Києві Fullscreen

Пресслужба СБУ звертає увагу на те, що ці заходи з безпеки відбуватимуться з урахуванням правового режиму військового стану. Під час їхнього проведення у громадян можуть перевіряти документи, оглядати автомобілі, а деякі пішохідні проходи та проїзди вулицями можуть бути перекриті.

"СБУ просить громадян з розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу, дотримуватись режиму комендантської години", — заявили в СБУ.

огляд сбу в Києві Fullscreen

Нагадаємо, за інформацією СБУ від 10 січня, з моменту повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну було виявлено понад 600 російських агентів та шпигунів. Також, згідно з заявами керівника СБУ, з 24 лютого минулого року силовикам вдалося запобігти замаху на міністра оборони та голову ГУР.