Як "зерновий коридор": у Львові заговорили про відкриття аеропорту

відкриття аеропорту, відкриття аеропорту львів, Міжнародний аеропорт «Львів», гуманітарний коридор львів
Фото: З відкритих джерел | Україна приєдналася до програми Євросоюзу "Механізм "Сполучення Європи"

Місцева влада запевняє, що всі дуже чекають на відкриття аеропорту. Передбачається, що він працюватиме як гуманітарний коридор під контролем Євросоюзу.

Related video

Міжнародний аеропорт "Львів" можуть частково відкрити, він працюватиме як гуманітарний коридор під контролем Євросоюзу. Про це заявив 7 червня голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький у коментарі "Першому Західному".

Плани відкриття аеропорту, за його словами, з'явилися після підписання угоди про приєднання України до програми Євросоюзу "Механізм "Сполучення Європи".

"Щодо Львівщини, у межах угоди обговорювали збільшення кількості пунктів пропуску на українсько-польському кордоні та можливе відкриття аеропорту", — зауважив чиновник.

Можливе відкриття аеропорту, як зазначив Козицький, — це одна з речей, на яку всі дуже чекають.

"Питання було порушене, і ми сподіваємося, що, як "зерновий коридор", може бути відкритий і гуманітарний коридор, забезпечений Європейським Союзом", — додав він.

Нагадаємо, що в міжнародному аеропорту "Жуляни" у Києві знайшли уламки одного з дронів, які запускали російські військові.

А в Росії вигадують регламенти для закупівлі та встановлення спеціальних захисних механізмів в аеропортах. Це потрібно для відбиття можливих атак безпілотних літальних апаратів.