Вибух на нафтобазі під Краснодаром: британська розвідка вказала на слабкі місця ЗС РФ (фото)

нафтобаза, нафтобаза в росії, нафтосховище, нафтосховище Краснодарський край
Фото: ura.news | По нафтобазі в Краснодарському краю запускали дрони

На думку фахівців Королівства, постійні атаки на об'єкти зберігання палива змусять окупантів зайнятися їхнім захистом. Це буде відволікати армію Росії від ударів по Україні.

Related video

Удари по місцях зберігання та розподілу палива змусять армію Росію скоригувати операції з дозаправлення техніки підрозділів і зменшити удари по Україні. Про це йдеться в розвідці Міністерства оборони Великобританії від 4 травня.

Як вдалий приклад ударів по важливих паливних резервуарах розвідники наводять атаку 3 травня на склад пального в селищі Волна Темрюкського району Краснодарського краю.

"Атака була на материкову частину Росії в Керченській протоці, неподалік від Кримського мосту. Передбачається, що це був удар безпілотника", — зазначили в Міноборони.

зведення розвідки, британія розвідка, Міноборони Британії, брифінг Міноборони Британії Fullscreen
Атаки на нафтобази змусять ЗС РФ облаштовувати додатковий захист цих об'єктів, упевнені в Міноборони Британії

Цей крок відповідає тактиці пошкодження російських складів палива з початку року. Склади палива на тимчасово окупованій території України та в прикордонних районах Росії особливо вразливі для атак, наголосили фахівці.

Постійні атаки на нафтобази змусять російських окупантів облаштовувати додатковий захист об'єктів зберігання палива або використовувати інфраструктуру в більш віддалених регіонах, резюмували британські військові.

Нагадаємо, що 3 травня росЗМІ писали про запуск двох дронів по нафтобазі в Краснодарському краї, до того ж один вдалося збити на підльоті.

Другий влучив у ціль і викликав сильну пожежу — вогонь спалахнув на 1200 квадратах площі. Довелося викликати майже 200 пожежників і п'ять спецпоїздів.

Пізніше російські пропагандисти вигадали нову версію — ЗСУ нібито застосували тактику "рою безпілотників" для атаки на об'єкт. У групі було близько п'яти дронів, начинених вибухівкою з металевими кульками.