Бюст Пушкіна серед руїни: у мережі з'явилися нові фото Бахмута після боїв

бахмут, бахмут зараз фото, як виглядає бахмут фото, фото бахмута, бк імені мартинова бахмут, бк імені мартинова фото, бахмут окупація
Будинок культури у Бахмуті дуже постраждав під час запеклих боїв

Окупанти вдарили по Будинку культури ім. Мартинова у Бахмуті ще у вересні 2022 року. Тоді всередині від гару почорніли всі стіни. Зараз, переживши зиму, приміщення перебуває у жалюгідному стані.

Related video

У Бахмуті, який тимчасово перебуває під контролем ЗС РФ та найманців ПВК "Вагнер", знищили Будинок культури імені Мартинова. Фотографії цієї локації опублікувало росмедіа Avia.pro (один із популярних військових порталів на території РФ) у п'ятницю, 2 червня.

ЗМІ стверджує, що фотографії робили самі найманці. На них можна роздивитися, у якому стані перебуває приміщення БК зараз.

Сходи, що ведуть на другий поверх, ще збереглися. А ось картину із зображенням Тараса Шевченка, Лесі Українки, давньоруських князів та інших видатних осіб, швидше за все, не вдасться врятувати, бо зображення надто постраждало від гару та кіптяви.

Непридатними стали й погруддя письменників, які були розміщені в БК. Так, у гіпсового Пушкіна уламками посічене обличчя.

Будівля зараз перебуває в стані, небезпечному для життя людей, які перебувають у ньому. У стінах зяють наскрізні проломи, а в деяких локаціях обвалюється стеля і видно арматуру.

Нагадаємо, 1 червня стало відомо про те, що ЗСУ призупинили наступ на Бахмутському напрямку. За словами командувача сухопутних військ, українські військові виконують інші важливі завдання, щоб не дати перехопити ворогові ініціативу.

А наприкінці травня військові та аналітики розповіли, що відбувається у Бахмуті зараз. Американські військові аналітики зазначали, що хоча Бахмут і був спустошений важкими боями, але поки жодна зі сторін конфлікту не отримала від битви за місто вигоди. У Центрі стратегічних та міжнародних досліджень (США) спрогнозували, що РФ незабаром може втратити контроль над містом.