"Неприємний розбір": Україна втратила танк Leopard 2A4 та 4 БТР у Запорізькій області, — DeepState (фото)

Українські захисники
Фото: Alamy | Танк Leopard

За даними українських аналітиків, загалом постраждали від 20 одиниць техніки, які були уражені російською артилерією.

Related video

OSINT-аналітики провели "неприємний розбір" танкової атаки ЗСУ, яку назвали "невдалою", і дали свою оцінку опублікованим у мережі кадрам ураженої техніки. Пост опублікований у Telegram-каналі DeepState.

За словами авторів публікації, хтось мав це зробити, щоб відкинути зайві домисли.

Події розгорталися напередодні, 7 червня, у другій половині дня у районі Малої Токмачки (Пологівський район Запорізької області) неподалік залізниці, а епізодів було два. Загалом постраждали від 20 (11+9) одиниць техніки, які, судячи з опублікованих відео, були уражені артилерією.

"По точках ураження – майже все у сірій зоні", — йдеться у публікації.

Судячи з якості відео, зйомка велася з безпілотників "Орлан" чи ZALA.

Колону обстріляли через раннє виявлення засобами аеророзвідки противника, оскільки ворог готувався і чекав на удар, вважають автори публікації.

З безповоротних втрат Україна втратила не менше чотирьох БТР і як мінімум один Leopard 2A4.

На двох верхніх знімках можуть бути пов'язані епізоди. Але інформації замало. Можна підтвердити втрату однієї одиниці техніки, що підірвалася на міні. Загалом у цьому епізоді задіяно 11 одиниць техніки.

На знімках нижче показано знищення чотирьох одиниць техніки. Загальна кількість задіяної техніки: 9, враховуючи 3 танки Leopard A4.

Нагадаємо, що Україна увійде на територію Кримського півострова, коли ще буде тепло. Таку заяву зробив представник ГУР Андрій Юсов.

Також повідомлялося, що ЗСУ знищили систему ТГС-1А "Сонцепек" у Запорізькій області. Про це повідомили розслідувачі з аналітичної групи "Інформаційний опір".