"Огидні зловживання": Зеленський висловився про результати перевірки військкомів (відео)

Володимир Зеленський, Зеленський, президент, президент України
Фото: Скрин відео | Володимир Зеленський переконаний, що у військкоматах мають працювати захисники України

Президент заявив, що у ТЦК мають працювати люди, які знають цінність оборони, а не "ціну" рішень. Він подякував військовим, що не втратили свою гідність.

Related video

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповіді керівника Служби безпеки Василя Малюка та міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка щодо перевірки військкомів. Про це він розповів у своєму вечірньому відеозверненні 3 серпня.

"Перевірка виявляє багато зловживань — відверто огидних. Всі факти, виявлені правоохоронцями, вони представлять обов’язково суспільству та розслідують у межах кримінальних проваджень", — завірив лідер.

Зеленський підкреслив, що висновок перевірки — очевидний. З його слів, система комплектування потребує людей, які усвідомлюють, що таке "цінність захисту України".

"Цінність, а не "ціна" рішень. У військкоматах мають працювати люди, які бачили війну, пройшли її. Є ті, хто, на жаль, втратив кінцівки, але не втратив гідність й не втратив Україну. Дякую їм", — додав президент.

Нагадаємо, 22 липня голова НАЗК Олександр Новіков розповів, що протягом трьох місяців в Україні триватиме масова перевірка усіх керівників ТЦК. З його слів, правоохоронці шукатимуть факти корупції та зловживання службовим становищем з боку військкомів.

Вже 26 липня перший заступник міністра оборони України Олександр Павлюк проінформував, що про підозри повідомили вже 21 особі. Обвинувачувальні акти щодо 16 осіб вже направили у суд.